h شلیک و قتل پدر در ایلام برای ربودن خودرو - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شلیک و قتل پدر در ایلام برای ربودن خودرو,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شلیک و قتل پدر در ایلام برای ربودن خودرو,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شلیک و قتل پدر در ایلام برای ربودن خودرو

شلیک و قتل پدر در ایلام برای ربودن خودرو

شهاب عزیززاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام از دستگیری فردی خبر داد که پس از اقدام به تیراندازی، خودروی پدرش را به سرقت برد.

وی با اشاره به اینکه تیراندازی پسر سناریویی برای ربودن خودرو پدر بود، ادامه داد: این پسر به دلیل اختلافاتی که با خانواده خود داشته دست به این اقدام خودسرانه زده بود.

این فرمانده انتظامی اضافه کرد: به دنبال وقوع یک فقره تیراندازی در یکی از مناطق شهر ایلام و تماس شهروندان با پلیس 110 اکیپ ویژه‌ای از مأموران کلانتری 13 در محل حادثه حاضر و بررسی‌های خود را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام اضافه کرد: تحقیقات پلیس مشخص کرد پسر جوانی پس از تیراندازی و ترساندن پدرش همراه با یکی از دوستانش اقدام به ربودن خودرو او کرده بود.

وی ادامه داد: مأموران پلیس در راستای کشف خودرو و دستگیری عامل تیراندازی با اجرای طرح‌های ویژه انتظامی پس از دقایقی کوتاه خودرو را در یکی از خیابان‌های ایلام متوقف کردند.

عزیززاده تصریح کرد: در حال حاضر با تدابیر اندیشیده شده موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس و مرجع قضایی قرار دارد.

19 اردیبهشت 1392