h باز هم کتک کاری لیدرهای استقلال و پادرمیانی امیر قلعه نوعی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

باز هم کتک کاری لیدرهای استقلال و پادرمیانی امیر قلعه نوعی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,باز هم کتک کاری لیدرهای استقلال و پادرمیانی امیر قلعه نوعی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,باز هم کتک کاری لیدرهای استقلال و پادرمیانی امیر قلعه نوعی

باز هم کتک کاری لیدرهای استقلال و پادرمیانی امیر قلعه نوعی

به گزارش خبرآنلاین : ساعتی بعد از پایان تمرین عصر چهارشنبه استقلال لیدرهای این تیم با هم درگیر شدند و سرمربی تیم برای جدایی شان پادرمیانی کرد.

5 لیدر استقلال ساعتی بعد از پایان تمرین استقلال به دلایلی نامعلوم در کمپ شادروان ناصر حجازی با یکدیگر گلاویز شدند و کار شان به بزن بزن رسید. این اتفاق در حالی افتاد که اعضای کادر فنی استقلال هنوز در مجموعه بودند و برنامه های تمرینی تیم برای بازی با داماش و مسابقه مهم آسیایی تیم با الشباب در امارات را برنامه ریزی می کردند .

سر و صدای دعوایی که در آن 4 لیدر تیم داشتند یکی دیگر از لیدرها را می زدند. لیدری که کتک می خورد ، همانی بود که روز بسته شدن قرارداد فرهاد مجیدی جلوی در باشگاه استقلال سر و صدا به راه انداخت. او که پیشتر هم بارها با پوشیدن لباس های منقش به عکس ناصر حجازی ، خود را از علاقمندان به او معرفی کرده بود. با بالا گرفتن این دعوا ، امیر قلعه نویی سر رسید و به همراه شاهرخ بیانی ، کریم بوستانی و جمعی از کارکنان باشگاه ، لیدرها را از هم جدا کردند و لیدری که کتک خورده بود را دلداری داد . استقلال به تازگی قهرمان لیگ برتر شده است و طرفداران تیم آمادهخ جشن باشکوه قهرمانی می شوند اما لیدرها هنوز دست از سر هم بر نمی دارند.

19 اردیبهشت 1392