h ازادسازی سه ارازل اوباش زورگیر تهرانی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ازادسازی سه ارازل اوباش زورگیر تهرانی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ازادسازی سه ارازل اوباش زورگیر تهرانی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ازادسازی سه ارازل اوباش زورگیر تهرانی

ازادسازی سه ارازل اوباش زورگیر تهرانی

سایت ندای انقلاب نوشت: سه روز پیش فلکه اول تهران پارس به میدان خود نمایی سه نفر از اراذل و اوباش سطح یک شهر تهران تبدیل شد که طی آن ضمن مسدود شدن خیابان چندین نفر مورد ضرب و جرح قرار گرفتند.

بر اساس شنیده ها این اراذل به نام های م.الف معروف به ماشاالله، قاسم.م معروف به جیغ و نقی معروف به دیوانه پس از دریافت مبلغ 100 میلیون تومان به چند کسبه در فلکه اول تهرانپارس حمله ور شدند که طی این درگیری خیابان مسدود شد.

ضاربان پس از ضرب و جرح چند نفر و ایجاد ارعاب از محل متواری و زمینه ساز وحشت اهالی منطقه شدند.

درست در سحرگاه روز بعد با تلاش ماموران پلیس امنیت تهران این اوباش دست بند قانون را بر روی دستان خود دیدند تا با پرونده متشکله تحویل مراجع قضایی و دادسرای منطقه شوند.

بر اساس پیگیری های صورت گرفته به دلیل صالح نبودن مرجع رسیدگی پرونده این افراد به دادسرای مربوطه ارجاع داده شد.

اما با وجود اقدامات صورت گرفته و ضرورت های برخورد با این دست از اراذل و اوباش هم اکنون این افراد به سطح خیابان بازگشته اند. در صورتی که رئیس قوه قضا تاکید ویژه بر محارب بودن افرادی دارند که با دست بردن به چاقو زمینه ساز ترس و وحشت مردم می شوند.

گفتنی است با بازگشت این اراذل و اوباش به خیابان، که دارای سوابق متعدد از جمله شرارت، آدم ربایی، ارعاب و تهدید مردم، عربده کشی، حمله به خودروهای عبوری و مردم، قدرت نمایی با قمه و شمشیر هستند، هم اکنون موجی از نارضایتی در منطقه تهرانپارس حاکم شده است.

18 اردیبهشت 1392