h گزارش BBC از انفجار سه موشک در تهران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

گزارش BBC از انفجار سه موشک در تهران,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,گزارش BBC از انفجار سه موشک در تهران,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,گزارش BBC از انفجار سه موشک در تهران

گزارش BBC از انفجار سه موشک در تهران

گزارش BBC از انفجار سه موشک در تهران

به نوشته ظهور12 به نقل از مشرق نیوز : بنگاه خبرپراکنی سلطنتی انگلیس (بی بی سی) امروز در خبری فوری مدعی شد سه انفجار در مرکز تحقیقات و انبار موشکی غرب تهران روی داده است!

این خبر که منبع آن مشخص نبود بلافاصله با استقبال رسانه هاي صهیونیستی مواجه شد. پایگاه اینترنتی روزنامه صهیونیستی "جروزالم پست" نیز در خبری فوری به نقل از شبکه بی‌بی‌سی فارسی مدعی شد سه انفجار در غرب تهران، این منطقه را لرزانده است.

جروزالم پست مدعی شد این انفجارها در یک مرکز تحقیقات موشکی در غرب تهران رخ داده است و هنوز از جزئیات و تلفات احتمالی آن خبری در دسترس نیست.

با پیگیری خبرنگار مشرق مشخص شد این انفجار، در انبار یک کارخانه مواد شیمیایی متعلق به یک شرکت خصوصی در منطقه شهریار رخ داده است.

بی بی سی فارسی که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال 88 راه اندازی شد، سابقه این قبیل تحریف ها و دروغ پراکنی ها را در کارنامه خود دارد و به نظر می رسد که بار دیگر در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 92 نیز قصد دارد با انتشار اخبار جهت دار، آرامش روانی مردم را بر هم بزند.

18 اردیبهشت 1392