h هاشمی رفسنجانی : معترضان خیابانی الواط هستند + فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هاشمی رفسنجانی : معترضان خیابانی الواط هستند + فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هاشمی رفسنجانی : معترضان خیابانی الواط هستند + فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هاشمی رفسنجانی : معترضان خیابانی الواط هستند + فیلم

هاشمی رفسنجانی : معترضان خیابانی الواط هستند + فیلم

هاشمی رفسنجانی : معترضان خیابانی الواط هستند + فیلم

بررسی مواضع پیشین اکبر هاشمی رفسنجانی در زمان حضور در ساختار سیاسی کشور و مقایسه آن با سخنان و مواضعی که وی در سال 88 و در جریان آشوب‌های خیابانی اتخاذ کرد که نهایتا منجر به کسب عنوان «تکیه‌گاه فتنه» از سوی مردم شد، نشان می‌دهد که رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تا چه اندازه به حرف‌های خود پایبند است.

به گزارش رجانیوز، فیلم کوتاه زیر، بخشی از خطبه‌های نماز جمعه هاشمی در سال 78 و در واکنش به حوادث موسوم به کوی دانشگاه است که بازخوانی آن، کمک زیادی به تحلیل نحوه عملکرد هاشمی رفسنجانی در فتنه 88 می‌کند. اکبر هاشمی رفسنجانی در حالی در این سخنرانی خود در سال 78، «دعوت به تجمعات خیابانی» را نقد می‌کند که علاوه بر مواضع حمایت‌آمیزش از فتنه 88، عفت مرعشی، همسر او نیز در روز 22 خرداد 88 مردم را دعوت می‌کند که اگر موسوی رای نیاورد به خیابان‌ها بریزند.

دانلود + لینک کمکی

لازم به ذکر است که این فیلم منتشر نشده، بخشی از مستند «مصاف 1»، ساخته مرکز مستند سفیر است که ساعت 15 امروز، سه شنبه 17 اردیبهشت در سالن شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران رونمایی خواهد شد.

برای رزرو اینترنتی بلیط مراسم رونمایی از مستند می‌توانید به سایت http://masaaf.ir/ مراجعه نموده و همچنین برای هماهنگی جهت اکران‌های دانشگاهی و مردمی این مستند با شماره تلفن 09124065391 تماس بگیرید.

17 اردیبهشت 1392