h علت تعویض کریم انصاری فرد در مقابل سپاهان چه بود ؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

علت تعویض کریم انصاری فرد در مقابل سپاهان چه بود ؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,علت تعویض کریم انصاری فرد در مقابل سپاهان چه بود ؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,علت تعویض کریم انصاری فرد در مقابل سپاهان چه بود ؟

علت تعویض کریم انصاری فرد در مقابل سپاهان چه بود ؟

کریم انصاری فرد در گفت و گو با خبرگزاری فارس، اظهار داشت: متاسفانه بعد از بازی با ملوان به شهادت پزشکان تیم تب و لرز شدیدی گریبان گیر من شد و حتی باعث شد دو بار کارم به بیمارستان بکشد و بستری شوم.

وی افزود: از خدا خواستم به خاطر پرسپولیس و هوادارانش کمکم کند تا در این بازی تیمم را حمایت کنم و به همین دلیل با هر چنگ و دندانی که شد خودم را به این بازی رساندم.

انصاری فرد ادامه داد: دقیقه 60 بازی بود که به دلیل مصرف آنتی بیوتیک‌های زیاد که در بیمارستان زده بودم ناگهان بدنم خالی کرد و خواستم فردی به جایم بیاید که بتواند در آن جلو دوندگی بیشتری داشته باشد و یک تازه نفس جای من را بگیرد، به همین دلیل بین دو نیمه خواهش کردم که من را تعویض کنند.

مهاجم پرسپولیس خاطر نشان کرد: شرمنده هوادارن شدیم و واقعأ آنها بدانند که من مریض بودم و گل محمدی به خاطر همین من را تعویض کرد و دلیل دیگری نداشت. با خواسته خودم در دقیقه 60 عوض شدم و نباید این موضوع را نادیده گرفت و من هم طبق وظیفه خودم این موضوع را برای اطلاع رسانی گفتم.

وی در پایان در مورد بازی با سپاهان نیز گفت: اجازه بدهید درباره این بازی فعلا صحبتی نکنم، شرمنده هواداران شدیم و ما هم مثل هواداران خیلی ناراحت هستیم، نمی‌دانم خودم چه بگویم.

16 اردیبهشت 1392