h شغل جدید رضا پهلوی چیست ؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شغل جدید رضا پهلوی چیست ؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شغل جدید رضا پهلوی چیست ؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شغل جدید رضا پهلوی چیست ؟

شغل جدید رضا پهلوی چیست ؟

رضا پهلوی، اکنون خود را به عنوان سخنگوی جنبشی در حال شکل گیری معرفی می کند که هدف خود را مبارزه با حکومت ایران و برگزاری «انتخابات آزاد و عادلانه» در این کشور اعلام کرده است.

به گزارش تابناك، رضا پهلوی، اکنون خود را به عنوان سخنگوی جنبشی در حال شکل گیری معرفی می کند که هدف خود را مبارزه با حکومت ایران و برگزاری «انتخابات آزاد و عادلانه» در این کشور اعلام کرده است.

خبرگزاری «آسوشیتدپرس» روز گذشته مصاحبه ای با رضا پهلوی، فرزند شاه مخلوع ایران انجام داده که در برخی سایت های خبری و مطبوعات بازنشر شده است. «ای بی سی نیوز» ضمن انتشار این مطلب، از «شغل جدید پسر شاه مخلوع» سخن گفته و می نویسد رضا پهلوی، اکنون خود را به عنوان سخنگوی جنبشی در حال شکل گیری معرفی می کند که هدف خود را مبارزه با حکومت ایران و برگزاری «انتخابات آزاد و عادلانه» در این کشور اعلام کرده است.

اما هدف اعلام شده از سوی وی برای این به اصطلاح جنبش نیز جالب توجه است؛ زیرا بر اساس این مصاحبه، وی قصد دارد همچون همیشه مردم ایران را به تحریم انتخابات ریاست جمهوری پیش رو دعوت کند. جالب تر اینکه وی تهدید کرده در صورت عدم تحقق این هدف، «چاره ای نخواهد داشت جز اینکه با شکل دادن به مبارزه ای مبتنی بر نافرمانی مدنی، در نهایت حکومت ایران را وادار به فروپاشی کند»!

15 اردیبهشت 1392