h درگیری دروازه بان و مربی تیم ملی فوتسال باعث اخراجشان شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

درگیری دروازه بان و مربی تیم ملی فوتسال باعث اخراجشان شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,درگیری دروازه بان و مربی تیم ملی فوتسال باعث اخراجشان شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,درگیری دروازه بان و مربی تیم ملی فوتسال باعث اخراجشان شد

درگیری دروازه بان و مربی تیم ملی فوتسال باعث اخراجشان شد

درگیری دروازه بان و مربی تیم ملی فوتسال باعث اخراجشان شد

مصطفی نظری و امیر فراشی (دروازه‌بان و مربی) بعد از درگیری در جریان تمرین تیم ملی فوتسال از سوی سرمربی تیم اخراج شدند.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال ایران که برای حضور در مسابقه‌های داخل سالن آسیایی کره‌جنوبی آماده می‌شود، تمرین‌های مستمری را روزانه در کمپ تیم‌های ملی انجام می‌دهد و 25 بازیکن در این اردو حضور دارند.

مصطفی نظری دروازه‌بان تیم ملی و امیر فراشی مربی دروازه‌بان‌ها در تمرین عصر دیروز روی یک اتفاق بسیار کوچک درگیری لفظی پیدا کردند. این درگیری به حدی بود که تمرین به خاطرش تعطیل شد. طبق شنیده‌ها مصطفی نظری بعد از اینکه فراشی به او گفت جایش را در دروازه به دروازه‌بان دیگری دهد، اعتراض کرده و جرقه این درگیری زده شده است.

"خسوس کاندلاس" سرمربی تیم ملی بعد از این اتفاق مصطفی نظری را از تیم ملی اخراج کرد. همچنین فراشی که بدون اجازه سرمربی، اردو را ترک کرده بود تا اطلاع ثانوی نمی‌تواند در تمرین‌ها حاضر شود.

به گزارش ایسنا، تکلیف نظری و فراشی فردا در جلسه‌ای با حضور "خسوس" و افتخاری سرپرست کمیته فوتسال در این کمیته مشخص می‌شود.

12 اردیبهشت 1392