h نامه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان خطاب به هاشمی درباره اسرائیل - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نامه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان خطاب به هاشمی درباره اسرائیل,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نامه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان خطاب به هاشمی درباره اسرائیل,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نامه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان خطاب به هاشمی درباره اسرائیل

نامه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان خطاب به هاشمی درباره اسرائیل

متن نامه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل خطاب به هاشمی درباره اسرائیل به شرح ذیل است:

بسمه تعالی جناب آقای هاشمی رفسنجانی سلام علیکم

قطعا حدوث انقلاب اسلامی به رهبر امام راحل و عظیم الشأن (قدس)، برهم زننده میدان بازی سلطه جویان غرب و شرق و مایه اضمحلال ابرقدرت‌های بزرگ جهان بوده و هست، که تغییر معادلات جهانی من جمله سیل خروشان بیداری اسلامی، دلیل روشنی بر آن و عداوت دشمنان و کینه توزی‌های آنان طی سی و پنج سال گذشته علیه ملت ایران، سندی بر طلایه داری انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در این جریان است.

کیست که نداند و انکار کند که اگر فلسطین همچنان زنده است و اگر مردم بحرین و مصر و دیگر کشورهای اسلامی بیدار شده‌اند و فریاد آزادی و آزادگی سرداده‌اند، همه و همه حاصل مقاومت ملت ایران بر آرمان های معمار انقلاب اسلامی، در برابر تهاجم‌های نرم و سخت استکبار و شکوفایی ملت بدون تکیه بر غرب و شرق است.

آنچه با عنوان عصاره جمهوری اسلامی برای ملت های دیگر جهان قابل الگو گیری است عنصر مقاومت است. مفهومی که تمام تمرکز بدخواهان نیز، تلاش برای تضعیف آن است. مطمئناً یگانه راه دست یافتن به انرژی هسته ای، فناوری های نوین، گذر از تحریم‌های پیاپی و سنگین، تمرکز بر مقاومت اسلامی بوده و هست و یقینا ملت‌های منطقه با تاسی از این مولفه، دیکتاتورهای دست نشانده‌ی آمریکایی را یکی پس از دیگری به زیر کشیدند و به اذن خدا نزدیک است روزی که ملت مسلمان عربستان نیز ‌کاخ‌های آل سعود، این سگ پاسبان اسرائیل و قاتل مردم بحرین، یمن و سوریه را بر سر آنان خراب کند و طومار کانون فتنه، یعنی خائن الحرمین را در هم بپیچند.

اما جناب آقای هاشمی

نه بر شما و نه بر ما پوشیده نیست که این پیروزی و پیشرفت در شرایط معمول و عادی یک کشور پدید نیامده است و مقاومت و ایستادگی در بدترین شرایط ممکن، یعنی 8 سال جنگ سخت تحمیلی، ترور و به خاک و خون کشیدن بسیاری از عناصر مهم و موثران نظام اسلامی از بهشتی و مطهری تا صیاد و دانشمندان و فرهیختگان علمی و حتی 30 سال تحریم تمام و کمال نفت و کالا و خدمات حاصل شده است.

آری شرایط سخت و طاقت فرسا!

اما شما را چه شده است که پس از 30 سال مقاومت و پیشرفت، پس از پشت سر گذاشتن یک جنگ خانمان سوز و عبور از سدهایی بسیار بزرگ چون آپارتایت علمی و تحریم اقتصادی، و پس از بیداری بسیاری از ملت های منطقه، جا زده اید و از آرمان های امام و انقلاب کوتاه آمده اید؟

به نظر نمی رسد که آقای هاشمی مدعی تاریخ نگاری و همراهی حضرت امام (ره) رویکرد ایشان نسبت به رژیم جعلی اسرائیل را از خاطر برده باشد چنانکه امام امت در قبال این رژیم فرمودند: «اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود». چه شده است که شرایط کنونی را بدتر از زمان جنگ می دانید و با شعارهای تامل برانگیز به هر نحو از آرمانهای امام بزرگوار انقلاب کوتاه آمده‌اید؟! البته ما دانشجویان مانع سخن پراکنی شما نخواهیم شد اما درخواست ما این است که دیگر از یار امام بودن سخن نگویید چرا که این سخنان قرابتی با منویات حضرت امام خمینی(ره) ندارد.

امام بزرگوار ما، فقیه مجاهد ما، فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، به محض حدوث انقلاب دستور بستن سفارت اسرائیل را صادر کرد، با مصر بزرگ اسلامی بخاطر کمپ دیوید قطع رابطه کرد و نهایتا برای بسیج جهانی علیه استکبار، روز قدس را اعلام و جهانی کرد.

اینکه "ما با اسرائیل سر جنگ نداریم" و اینکه "ملت اسرائیل دوست ما هستند" همان حلقه اتصالی است که با "نه" بزرگ ملت ایران مواجه خواهد شد. آقای هاشمی بیاد ندارید که حضرت امام خمینی(ره) فرمودند: "امروز قبله اول مسلمین، به دست اسرائیل این غده سرطانی خاورمیانه افتاده است. امروز برادران فلسطینی و لبنانی عزیز ما را با تمام قدرت می کوبد و به خاک و خون می کشد. امروز اسرائیل با تمام وسایل شیطانی تفرقه افکنی می کند. بر هر مسلمانی لازم است که خود را علیه اسرائیل مجهز کند."

ما دانشجویان اعلام می کنیم همانگونه که با دخالت در قضایاى ضدیت با اسرائیل که نتیجه‌اش هم پیروزى جنگ سى و سه روزه و پیروزى جنگ بیست و دو روزه بود؛ بعد از این هم هر جا هر ملتى، هر گروهى با رژیم صهیونیستى مبارزه کند، مقابله کند، ما پشت سرش هستیم و کمکش میکنیم و هیچ ابائى هم از گفتن این حرف نداریم. این حقیقت و واقعیت است.

منبع: خبرگزاری مهر

12 اردیبهشت 1392