h مجتبی ذالنور : مشائی رد صلاحیت هم نشود رای نمی‌ آورد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مجتبی ذالنور : مشائی رد صلاحیت هم نشود رای نمی‌ آورد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مجتبی ذالنور : مشائی رد صلاحیت هم نشود رای نمی‌ آورد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مجتبی ذالنور : مشائی رد صلاحیت هم نشود رای نمی‌ آورد

مجتبی ذالنور : مشائی رد صلاحیت هم نشود رای نمی‌ آورد

مجتبی ذالنور : مشائی رد صلاحیت هم نشود رای نمی‌ آورد

حجت‌الاسلام مجتبی ذالنور در آئین تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی در جمع بسیجیان استان همدان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری اظهار کرد: شهید مطهری همواره بر اساس نیازهای جامعه و متناسب با مقتضیات زمان و ضروریات جامعه حرکت می‌کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا مشایی در صورت کاندیداتوری تأئید صلاحیت می‌شود، اظهار کرد: اگر شورای نگهبان بخواهد بر اساس اغماض نیز مشایی را تایید کند، بازهم بطور حتم رأی نمی‌آورد.

استاد حوزه و دانشگاه در سپاه در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه اگر مشائی رد شود احمدی‌نژاد بد اخلاقی می‌کند یا نه، گفت: احتمال بداخلاقی از سوی رئیس دولت وجود دارد اما زوری ندارد که مشکلی ایجاد شود.

وی در خصوص اینکه اگر رد صلاحیت شود غوغایی درست می‌شود یا خیر، اظهار کرد: این مورد امکان ندارد چون جریان انحرافی عمق و پایگاه اجتماعی ندارند و هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

ذالنور با اشاره به اینکه اگر مشایی به هر دلیل تأئید شد جای رأی آوردن دارد یا ندارد، بیان داشت: دولت بر آن است که مشائی رئیس جمهور شود و از طرفی در سفرهای استانی همیشه در کادر دوربین در کنار رئیس جمهور است در حالی که مشایی دیگر کاره‌ای نیست.

وی گفت: اگر یک هزارم درصد مشایی جزو کاندیداها قرار بگیرد احتمال رأی ندارد چرا که فاقد ساز و کار است و بر این اساس دولت باید پای کار بیاید که دولت هم هرچه سریع عمل کند، کنتورشان شماره منفی خواهد انداخت.

11 اردیبهشت 1392