h روز خونین و درگیری در مجلس ونزوئلا + فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

روز خونین و درگیری در مجلس ونزوئلا + فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,روز خونین و درگیری در مجلس ونزوئلا + فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,روز خونین و درگیری در مجلس ونزوئلا + فیلم

روز خونین و درگیری در مجلس ونزوئلا + فیلم

روز خونین و درگیری در مجلس ونزوئلا + فیلم

شبکه «راشاتودی» نوشت: اختلاف بین حزب حاکم سوسیال‌های ونزوئلا و مخالفان سیاسی این کشور که به دنبال نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری 14 آوریل 2013 این کشور شدت گرفت، روز سه‌شنبه به جنجال و جدالی بزرگ در مجمع ملی این کشور تبدیل شد.

طبق تصاویری که از صحنه این حادثه منتشر شد، چندین نفر از قانونگذاران ونزوئلایی در حالی دیده می‌شدند که کبود و خونین از مجمع ملی ونزوئلا خارج می‌شوند و حداقل 17 نفر از احزاب مخالف و 5 نفر از حزب حاکم در این درگیری و جدال و ضرب و شتم شرکت دارند.

یکی از کارگران مجمع ملی ونزوئلا به رویترز اعلام کرد که این حادثه زمانی آغاز شد که اعضای مخالف دولت در مجمع پرچمی را بالا آوردند که بر روی آن نوشته شده بود: «کودتای پارلمانی» و درگیری بین احزاب مخالف و موافق آغاز شد و در حین درگیری نمایندگان مجمع ملی ونزوئلا به همدیگر لپ تاپ و صندلی پرتاب کردند و سر یکی از نمایندگان نیز مورد اصابت صندلی قرار گرفت.

از زمانی که مادورو به عنوان رئیس‌جمهور ونزوئلا برگزیده شده است احزاب مخالف تلاش کرده‌اند تا شورش‌های خیابانی راه بیاندازند که تعدادی نیز در این اعتراضات خیابانی جان خود را از دست دادند.

...

دانلود فیلم

11 اردیبهشت 1392