h پیراهنی که نیاز به شستشو ندارد + تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پیراهنی که نیاز به شستشو ندارد + تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پیراهنی که نیاز به شستشو ندارد + تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پیراهنی که نیاز به شستشو ندارد + تصاویر

پیراهنی که نیاز به شستشو ندارد + تصاویر

پیراهنی که نیاز به شستشو ندارد + تصاویر

جام جم نوشت : نه اینکه تنبل باشیم اما شاید وقت کافی برای شست و شوی لباس و اتو زدن را نداشته باشیم. جای نگرانی نیست امروز راه حلی قطعی برای این مشکل پیدا شده است.

مبتکران یک شرکت پوشاک راه حل قاطعانه ای برای افرادی که وقت یا حال و حوصله شستن پیراهن و اتو زدن آن را ندارند، یافته اند. پیراهنی که نیاز به شستن ندارد.

طراحان شرکت «وول اند پرینس» پیراهنی را ابداع کرده اند که می توان آن را 100 روز متوالی پوشید بی آنکه لک بردارد، چروک شود و به ویژه بو بدهد. شاید به نظر غیر ممکن باشد اما واقعیت دارد.

تمام افرادی که این پیراهن را امتحان کرده اند تاکید می کنند که این پیراهن به واقع نیاز به شستن ندارد. در یک روز گرم تابستان گویی تازه خشک شویی شده و فرد آن را به تن کرده است.

به زودی این پیراهن در انواع رنگها و طرح ها به بازار عرضه می شود. شاید قیمت 98 دلار برای خرید آن اندکی گران به نظر برسد اما با توجه به افزایش روز افزون قیمت شوینده ها و هزینه خشک شویی باید اذعان کرد که در میان مدت سرمایه گذاری پرسودی خواهد بود.

10 اردیبهشت 1392