h اخرین اخبار از دادگاه متهمان کهریزک - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اخرین اخبار از دادگاه متهمان کهریزک,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اخرین اخبار از دادگاه متهمان کهریزک,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اخرین اخبار از دادگاه متهمان کهریزک

اخرین اخبار از دادگاه متهمان کهریزک

اخرین اخبار از دادگاه متهمان کهریزک

دادیار سابق ویژه امنیت دادسرای تهران با بیان این‌که «آقای روح‌الامینی در مصاحبه با یکی از رسانه‌ها تاکید رییس دادگاه را مبنی بر عدم انتشار مطالب دادگاه، نقض کرده است» گفت: از این رو به اطلاع می‌رساند جلسه امروز دادگاه کلاً به دفاعیات اینجانب و وکیل مدافع من اختصاص یافت و نوبت به هیچ فرد دیگری نرسید.

علی‌اکبر حیدری‌فر پس از اتمام جلسه امروز دادگاه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، گفت: موضوعی که هیچ ربطی به مذاکرات دادگاه ندارد و اینجانب به عنوان سند به آن استناد کردم این بود که خانواده شکات خصوصا آقایان روح‌الامینی و جوادی‌فر تاکنون مدعی بودند که فرزندان آنان در اغتشاشات و اخلال در امنیت جامعه حضور مؤثری نداشتند و این امر را بارها در رسانه‌ها منعکس کردند.

وی ادامه داد: اینجانب در این جلسه بیش از 10 عکس ارائه کردم که برخی از آن‌ها از سایت صراط نیوز و فیس‌بوک استخراج شده است و در این تصاویر فرزندان آقایان روح‌الامینی و جوادی‌فر در تجمعات قبل از 18 تیر 88 دیده می‌شوند.

حیدری‌فر خاطرنشان کرد: تصاویری مستند دفاعیه من هست که در آن خانواده یکی از همین شکات و فوت‌شدگان کهریزک در خارج از کشور با خانم شیرین عبادی دیدار داشته‌اند.

دادیار سابق ویژه امنیت دادسرای تهران در پایان افزود: ای کاش دادگاه به صورت علنی برگزار می‌شد و ممنوعیتی برای انتشار لایحه دفاعیه اینجانب ایجاد نمی‌کردند تا مردم از حقایق موضوع و پشت صحنه‌های این جنگ روانی و تخریبی مطلع می‌شدند.

9 اردیبهشت 1392