h حنیف عمران زاده : از رفتن به چلسی و اینتر پشیمان شدم ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حنیف عمران زاده : از رفتن به چلسی و اینتر پشیمان شدم !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حنیف عمران زاده : از رفتن به چلسی و اینتر پشیمان شدم !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حنیف عمران زاده : از رفتن به چلسی و اینتر پشیمان شدم !

حنیف عمران زاده : از رفتن به چلسی و اینتر پشیمان شدم !

حنیف عمران زاده : از رفتن به چلسی و اینتر پشیمان شدم !

حنیف عمران‌ زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص دیدار فردای تیم استقلال مقابل العین و سفر آنها به امارات صحبت‌هایی انجام داده که در زیر می‌خوانید.

فارس: ظاهراً سفر بی‌دردسری داشتید؟

خوشبختانه همه چیز خوب بود و راحت‌تر از سفر قبل به کشور عربستان در امارات حضور پیدا کردیم.

فارس: شرایط استقلال چطور است؟

طبق برنامه بعد از ظهر امروز یک جلسه تمرین داریم که قطعاً تمرین مهمی خواهد بود. تصور می‌کنم در این تمرین برنامه‌های ما برای بازی فردا مشخص شود ولی تمام سعی و تلاشمان را انجام می‌دهیم که برنده از زمین خارج شویم.

فارس: حتماً می‌دانید که در صورت پیروزی صدرنشین می‌شوید،‌ مربیان روی این مسئله تأکید نکردند؟

مگر می‌شود تأکید نکنند،‌از بعد از بازی با الریان تمام فکر و ذکرمان پیروزی در این مسابقه است که بتوانیم به عنوان تیم اول صعود کنیم. ما سال گذشته به عنوان تیم دوم به مرحله بعد رفتیم و ضرر کردیم. امسال دیگر نمی‌خواهیم چنین اتفاقی بیفتد.

فارس: از این موضوع بگذریم شنیدی که قرار است بازی پرسپولیس و سپاهان از تلویزیون پخش شود و دیدار استقلال و فولاد روی آنتن شبکه ورزش برود؟

مگر چنین چیزی ممکن است؟

فارس: فعلاً که قرار است چنین اتفاقی بیفتد؟

مگر هواداران استقلال چه چیزشان کمتر است که قرار است بازی پرسپولیس را پخش کنند. مگر خون آنها رنگین‌تر است؟ 32 هفته هواداران استقلال پیگیر بازی‌های تیمشان بوده‌اند حالا که کار به جای حساس رسیده می‌خواهند بازی را از شبکه ورزش پخش کنند؟

فارس: اما بازی، بازی خداحافظی مهدوی‌کیا است.

عزت مهدوی‌کیا برای ما هم مهم است و او را روی چشممان می‌گذاریم اما این مسئله چه ربطی به استقلالی‌ها دارد؟ مگر آنها مهم نیستند؟ ضمن اینکه شبکه ورزش در تمام استان‌ها قابل دریافت نیست و متأسفانه خیلی از هواداران استقلال نمی‌توانند این بازی را تماشا کنند. من فکر می‌کنم آقایان باز هم در حق ما اجحاف می‌کنند، چند سال پیش که سریال دلنوازان را پخش می‌کردند حالا هم که قرار است یک بازی دیگر پخش شود. اصلاً چرا قرار است بازی همزمان باشد؟

فارس: این درخواست سپاهان بود و چند هفته پیش تصویب شد؟

سپاهانی‌ها به این خاطر خواستند که بازی همزمان باشد که موقعیتشان در صورت از دست دادن جام حذفی در لیگ به خطر نیافتد و هنوز هم امید داشته باشند اما چرا این کار را می‌کنند؟ اصلاً بازی استقلال و فولاد را زودتر بیندازند و بازی پرسپولیس را 9 شب برگزار کنند مگر ما ساعت 9 شب در طول همین چند هفته بازی نکردیم؟اگر این کار را بکنند هم حق طرفداران استقلال ضایع نشده و هم تماشاگران بیشتری به ورزشگاه می‌روند تا بازی پرسپولیس را ببینند.

فارس: حالا از کجا معلوم استقلال در اهواز برنده شود؟

هنوز که معلوم نیست، ولی در اهواز منتظر 40هزار نفر استقلالی هستیم تا مقابل چشم آنها پیروز شویم.

فارس: امروز مصاحبه‌ای خواندیم که به شوخی گفته بودی قرار است به چلسی یا اینترمیلان بروی؟

به هیچکدام به این دو تیم نمی‌روم، پشیمان شدم می‌خواهم به اونترمیلان بروم!

9 اردیبهشت 1392