h درگیری فیزیکی با احمدی نژاد در تبریز ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

درگیری فیزیکی با احمدی نژاد در تبریز !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,درگیری فیزیکی با احمدی نژاد در تبریز !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,درگیری فیزیکی با احمدی نژاد در تبریز !

درگیری فیزیکی با احمدی نژاد در تبریز !

درگیری فیزیکی با احمدی نژاد در تبریز !

سایت ستاک نیوز نوشت:صبح امروز در مراسم استقبال از چهارمین سفر استانی رئیس جمهور به تبریز، محمود احمدی نژاد مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ستاک، این مراسم که از ساعتی قبل با حضور عده ای از حامیان احمدی نژاد در میدان ساعت و باغشمال تبریز آغاز شده بود، با ورود وی یکباره جوی متشنج پیدا کرد.

در این درگیری عده ای از سپرده گذارانی که در صندوق قرض الحسنه نصر تبریز سرمایه گذاری کرده بودند با در دست داشتن پلاکارد هایی با شعار "مال باختگان صندوق قرض الحسنه نصر تبریز" مقابل خودروی احمدی نژاد سدی کشیده و اعتراض خود را اعلام کردند.

گفتنی است، در همین حین یک تن از مال باختگان با هجوم بردن سمت خودروی وی؛ برای چند ثانیه با رئیس جمهور گلاویز شد که با دخالت و ورود فوری نیروهای امنیتی قضیه فیصله پیدا کرد. در همین حین سایر تحصن کنندگان و شاکیان این صندوق با دادن شعارهایی اعتراض خود را اعلام کردند.

یادآور می شود پیش از این و طی چند روز گذشته نیز سپرده گذاران صندوق نصر تبریز با تحصن مقابل استانداری تبریز خواهان رسیدگی به شکایت خود شدنده بودند.

ستاک‌نیوز در خبری تکمیلی آورده است: در پی اعتراض مال باختگان موسسه نصر به احمدی نژاد، احمدی نژاد طی سخنرانی خود در ورزشگاه باغشمال اعلام کرد: «با توجه به صحبتها و درخواست هایی که مردم در طول مسیر از ما داشتند، گفته شد رئیس بانک مرکزی امروز برای بررسی مسئله ی این موسسه به تبریز بیاید»

9 اردیبهشت 1392