h نشست ضد ایرانی برای اتحاد که با اختلاف به پایان رسید + سند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نشست ضد ایرانی برای اتحاد که با اختلاف به پایان رسید + سند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نشست ضد ایرانی برای اتحاد که با اختلاف به پایان رسید + سند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نشست ضد ایرانی برای اتحاد که با اختلاف به پایان رسید + سند

نشست ضد ایرانی برای اتحاد که با اختلاف به پایان رسید + سند

نشست ضد ایرانی برای اتحاد که با اختلاف به پایان رسید + سند

ضد انقلاب‌های فراری هر از چند گاهی گرد هم جمع شده و سازمان‌ها و انجمن‌هایی تشکیل می‌دهند تا با اعلام زنده بود خود به غربی‌ها جیره و مواجب مزدوری خود را بگیرند.

با نگاه به صدها سازمان و گروهک با پیشوند آزادی و دمکراسی و ... اسامی تکراری بسیاری به چشم می‌خورد وطن‌فروشانی که هر جا سفره ای بر ضد ایران پهن است آن‌ها هم حضور دارند.

ربع پهلوی وارث سلطنت وابسته به استعمار که چندان جدی گرفته نمی‌شود دکان جدیدی به اسم شورای ملی ایران برای جمع آوری ضد انقلاب گرد خود راه انداخته تا خودش را سرکرده مخالفان برضد جمهوری اسلامی جا بزندغافل از اینکه افرادی که به دورش جمع شده‌اند برای بدست آوردن پول حمایتش می‌کنند.

امیر عباس فخر آور فرصت‌طلبی یک تنه با خواهرانش چندین سازمان و گروهک ضد ایرانی را تاسیس کرده و اداره می‌کند در چند سال اخیر چندین بار رنگ عوض کرده و مشی و مرام سیاسی خود را برای کسب منافع بیشتر تغییر داده و حتی برای اعلام وفاداری به صهیونیست‌ها با سفر به سرزمین‌های اشغالی خواهان حمله نظامی اسرائیل به ایران است.

در هفتم و هشتم اردیبهشت ماه نشستی به عنوان مجمع مؤسس شورای ملی ایران پس از انتخابات این شورای در ۲۷ فروردین ماه در پاریس در حال برگزاری است انتخاب و شرکت امیرعباس فخرآور موجب اعتراض عده ای ضدانقلاب‌های رقیب شده است.

«انتخابِ ننگ آور!؟» عنوان متن اعتراضی به حضور و انتخاب فخرآور در شورای ملی است نگارنده ضد انقلاب با توصیف فخر آور به فردی که «جز اختلاف افکنی و لجن پراکنی به فعالین اپوزیسیون کار مفیدی دیگری انجام نداده با ۱۱۴ رای در ردیف سی و دوم انتخاب شدگان قرار گرفته است!» شروع این تشکل با حضور فخرآور را شکست خورده خوانده است.

در هفته قبل نیز تجمعی به عنوان «نشست سالانه» همبستگی ملی جمهوری‌خواهان ایران در پاریس برگزار شد کشور فرانسه با ادامه اهداف استعماری خود پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران با حمایت از گروهک‌های تروریستی این کشور با به پایگاهی امن برای حضور آنان بدل ساخته است.

حضور سرکردگان گروهک منافقین با راه اندازی پایگاه در این کشور و حضور بازماندگان طاغوت همچون بختیار و خائنین به کشور همچون بنی صدر و در نهایت فعالان و وابستگان فتنه ۸۸ در این کشور نشان دهنده خوی استعمارگرانه این کشور اروپایی است.

9 اردیبهشت 1392