h خودکشی نافرجام دختر تهرانی از روی پل عابر پیاده + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

خودکشی نافرجام دختر تهرانی از روی پل عابر پیاده + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,خودکشی نافرجام دختر تهرانی از روی پل عابر پیاده + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,خودکشی نافرجام دختر تهرانی از روی پل عابر پیاده + عکس

خودکشی نافرجام دختر تهرانی از روی پل عابر پیاده + عکس

خودکشی نافرجام دختر تهرانی از روی پل عابر پیاده + عکس

«فرهاد» یکی از شاهدان عینی ماجرا گفت:«من دیدم که این دختر از نرده‌های پل خودش را آویزان کرده. ابتدا تصور کردم چیزی مثل شال یا لباسش از پل آویزان شده و می‌خواهد آن را بردارد؛ اما لحظاتی بعد او خودش را از نرده‌های پل آویزان کرد، چیزی حدود 10 ثانیه با دست هایش از پل آویزان بود و قبل از آنکه ما بتوانیم کاری بکنیم، خودش را پرت کرد.»

عابران دور دختر حادثه‌دیده تجمع کرده‌اند

بر اساس مشاهدات این دختر ظاهرا آسیب جدی ندیده بود و تنها بهت‌زده به جمعیت زیادی که دورش جمع شده بودند نگاه می‌کرد.

بر اساس این گزارش در این حادثه هم تجمع مردم و ماشین‌ها برای تماشای حادثه،ترافیک سنگینی ایجاد کرد و مانع از امدادرسانی به موقع شد و اورژانس با تاخیر به محل اعزام شد.

«حامد» یکی از کسبه محل که برای نخستین‌بار به اورژانس تلفن کرده بود، گفت:«آمبولانس تقریبا 20 دقیقه بعد به محل رسید و چند دقیقه‌ای هم در ترافیک خیابان معطل ماند. من از راننده آمبولانس پرسیدم چرا دیر آمده و او گفت نشانی درستی به آنها نداده‌اند و آنها ابتدا به خیابان آبان در همین محدوده رفته‌اند.»

با انتقال مصدوم توسط اورژانس،خیابان خلوت و ترافیک عادی شد.

منبع : ایسنا

9 اردیبهشت 1392