h بهترین اینترنت را کدام شرکت ارائه میدهد ؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بهترین اینترنت را کدام شرکت ارائه میدهد ؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بهترین اینترنت را کدام شرکت ارائه میدهد ؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بهترین اینترنت را کدام شرکت ارائه میدهد ؟

بهترین اینترنت را کدام شرکت ارائه میدهد ؟

این روزها که حتی برای باز کردن معمولی‌ترین صفحات کاربران ملزم به صرف زمانی طولانی هستند شاید دانستن این که کدام شرکت‌های اینترنتی سرعت بیشتری را برای کاربران خود فراهم می‌کنند اهمیت ویژه‌ای داشته باشد.

به گزارش ایسنا، بنا بر بررسی‌های صورت گرفته فروردین ماه امسال در زمینه اینترنت دو مگابیتی از ساعت یک الی هشت و همچنین در بازه زمانی هشت الی 16 شرکت آسیا تک بالاترین سرعت را برای کاربران خود فراهم کرده و در بازه زمانی 16 تا 24 شرکت عصر انتقال داده‌ها (عصر تلکام) در رده اول قرار گرفته‌است.

طی ساعات یک تا هشت نیز به ترتیب شرکتهای شاتل، ایرانسل، عصر انتقال داده‌ها و پارس آنلاین به مراتب در رده‌های بعدی پرسرعت‌ها قرارگرفته‌اند .

در ساعت هشت تا 16 نیز عصر انتقال داده‌ها، نداگستر صبا، شاتل، ایرانسل، ارتباطات مبین نت،‌ آریاناگستر اسپادانا و پارس آنلاین رده‌های دوم به بعد سرعت را از آن خود کرده‌اند.

همچنین در ساعات 16 تا 24 آسیا تک،‌ آریانا گستر اسپادانا، شاتل و پیشگامان توسعه ارتباطات دیگر شرکت‌هایی بودند که سرعتی به نسبت بالاتر از سایر شرکت‌ها را برای کاربران خود فراهم کرده‌اند.

اینترنت یک مگابیتی

اما در ارتباط با اینترنت یک مگابیتی طی ساعات یک تا هشت کاربران شرکت ارتباطات مبین نت و در سایر ساعات شبانه روز شرکت افروز بالاترین سرعت را تجربه کرده‌اند.

فروردین ماه امسال در بازه زمانی یک تا هشت، پارس آنلاین، شاتل، آسیا تک و ‌آریاناگستر اسپادانا به ترتیب رتبه‌های دوم تا پنجم پرسرعت‌ها را داشته‌اند.

همچنین طی ساعات هشت الی 16 شرکت ارتباطات مبین نت، شاتل، عصر انتقال داده‌ها، آسیا تک، پارس آنلاین، ‌آریاناگستر اسپادانا، نداگستر صبا، رسپینا و افرانت دیگر شرکت‌هایی بوده‌اند که سرعتی بالا را برای کاربران خود فراهم کرده‌اند.

همچنین طی ساعات 16 تا 24 ارتباطات مبین نت، شاتل، آسیا تک، ‌آریاناگستر اسپادانا، عصر انتقال داده‌ها، پارس آنلاین، نداگستر صبا و داتک به ترتیب دیگر شرکت‌هایی بوده‌اند که رتبه‌های دوم به بعد سرعت را از آن خود کرده‌اند.

512 کیلوبیت

بنا بر اعلام مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت (متما) در زمینه اینترنت 512 کیلوبیت نیز طی ساعت‌های 16 تا 24 و یک تا هشت شرکت عصر انتقال داده‌ها (عصر تلکام) بالاترین سرعت را داشته‌ و در ساعات هشت الی 16 شرکت آسیا تک در رده اول سرعت این بخش قرار گرفته است.

طی ساعات یک تا هشت به ترتیب آسیا تک ، شاتل، پارس آنلاین، ‌آریاناگستر اسپادانا ، ایرانسل و داده‌ پردازی فن آوا شرکت‌هایی بوده‌اند که در رده‌های دوم به بعد سرعت قرار گرفته‌اند.

همچنین در بازه زمانی هشت الی 16 شاتل ، ‌آریاناگستر اسپادانا، ایرانسل، توسعه رسان پاسارگارد، پارس آنلاین و پیشگامان توسعه ارتباطات به ترتیب رتبه‌های دوم تا هفتم سرعت را از آن خود کرده‌اند.

همچنین در ساعات 16 تا 24 به ترتیب آسیاتک، نداگستر صبا، شاتل، پیشگامان توسعه ارتباط، ایرانسل، ‌آریاناگستر اسپادانا و داده پردازی فن آوا دیگر شرکت‌هایی بوده‌اند که اینترنت را با سرعتی بیشتر از سایر شرکت‌ها در اختیار کاربران خود قرار داده‌اند.

256 کیلوبیت

به گزارش ایسنا، فروردین‌ماه امسال در حالی به پایان رسید که در حوزه اینترنت 256 کیلوبیتی طی ساعات یک تا هشت شرکت پارس آنلاین ،در بازه زمانی هشت صبح تا 16 ارتباطات مبین نت و در ساعات 16 تا 24 شرکت افروز در رده اول پرسرعت‌های اینترنتی قرار گرفتند.

بنا بر این گزارش در این مدت طی ساعات یک تا هشت شرکت‌های افروز، ارتباطات مبین نت، شاتل و ایرانسل رتبه‌های دوم تا پنجم جدول سرعت را به خود اختصاص داده‌اند.

همچنین در بازه زمانی هشت تا 16 پارس آنلاین، افروز، شاتل، عصر انتقال داده‌ها وایرانسل پس از ارتباطات مبین نت بیشترین سرعت را برای کاربران خود به ارمغان آورده‌اند.

در ساعات 16 تا 24 نیز به ترتیب ارتباطات مبین نت، شاتل، داده‌پردازی فن آوا و ایرانسل رتبه‌های دوم تا پنجم پرسرعت‌های اینترنتی را از آن خود کرده‌اند.

128 کیلوبیت

اما در حوزه اینترنت 128 کیلوبیتی در ساعات یک تا هشت و هشت الی 16 شرکت آسیاتک بیشترین سرعت را داشته و در ساعات 16 تا 24 عصر انتقال داده‌ها (عصر تلکام) رتبه اول این بخش را به خود اختصاص داده‌است.

در این مدت در ساعات یک تا هشت شرکت‌های عصر انتقال داده‌ها، شاتل، ایرانسل، داده پردازی فن آوا و پارس آنلاین در رده‌های بعدی سرعت قرار گرفته اند.

همچنین در بازه زمانی هشت الی 16 شرکت‌های شاتل، داده پردازی فن آوا و ارتباطات مبین نت رده‌های دوم تا چهارم سرعت را از آن خود کرده‌اند.

طی ساعات 16 تا 24 نیز آسیا تک، شاتل و ایرانسل دررده‌های دوم تا چهارم جدول پرسرعت‌های اینترنتی قرار گرفته‌اند.

64کیلوبیت

در زمینه اینترنت 64 کیلوبیتی نیز در تمام ساعات شبانه‌روز شرکت شاتل بالاترین سرعت را برای کاربران خود فراهم کرده و طی ساعات 16 تا 24 به ترتیب ایرانسل و ‌آریاناگستر اسپادانا در رده‌های بعد از آن قرار گرفته‌اند.

9 اردیبهشت 1392