h حمید رسایی : سفرهای استانی دولت بخاطر قدرت طلبی است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمید رسایی : سفرهای استانی دولت بخاطر قدرت طلبی است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمید رسایی : سفرهای استانی دولت بخاطر قدرت طلبی است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمید رسایی : سفرهای استانی دولت بخاطر قدرت طلبی است

حمید رسایی : سفرهای استانی دولت بخاطر قدرت طلبی است

حمید رسایی : سفرهای استانی دولت بخاطر قدرت طلبی است

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام حمید رسایی دقایقی پیش درباره نقاط مثبت و منفی یک رئیس جمهور در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: در حال حاضر مهم‌ترین شاخصه رئیس جمهور باید احیای گفتمان انقلاب و اسلام باشد که امروز این گفتمان در کشورهای مختلف دیده می‌شود.

وی با اشاره به دولت سازندگی اظهار کرد: در دولت هاشمی رفسنجانی شکاف طبقاتی بیشتر شد و مدیرانی حاکم شدند که از جنس مردم نبودند؛ نتیجه این مدیریت را می‌‌توان در میزان رأی هاشمی در انتخابات بعدی مشاهده کرد.

وی دولت هاشمی را دولتی پرکار با خرج زیاد، دولت خاتمی را خرج زیاد با کار کم و دولت احمدی‌نژاد را پرکار و کم خرج دانست.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در ارتباط با دولت خاتمی گفت: در دولت خاتمی جایگاه سیاسی به دست حزب مشارکت و جایگاه اقتصادی به حزب سازندگی و امور فرهنگی به خود خاتمی رسید که نتیجه آن روی کار آمدن مدیران اقتصادی دولت هاشمی بود.

وی یادآور شد: مردم از ترس بازگشت سیاست‌های هاشمی در انتخابات 84 به احمدی‌نژاد رای دادند اما در سال 88 احمدی‌نژاد به خاطر سفرهای استانی خود در دولت هشتم رای مردم را کسب کرد.

رسایی با بیان اینکه احمدی‌نژاد در سال 84 به دنبال قدرت نبود اما امروز به دنبال قدرت است، تصریح کرد: سفرهای استانی احمدی‌نژاد در حال حاضر با رویکرد قدرت‌طلبی است در نتیجه از آن استقبال نمی‌شود.

وی افزود: هاشمی رفسنجانی برای حضور در انتخابات 92 برنامه‌ریزی کرده و می‌خواهد حضور پیدا کند؛ هاشمی در کشور تحلیلی به راه انداخته که راهی به جز آمدن من وجود ندارد.

رسایی تأکید کرد: خیلی از کاندیداها با آمدن هاشمی کناره‌گیری می‌کنند اما به اعتقاد بنده هاشمی باید رد صلاحیت شود.

8 اردیبهشت 1392