h توضیحات باشگاه استقلال درباره پیوستن امیرقلعه نویی به تیم ملی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

توضیحات باشگاه استقلال درباره پیوستن امیرقلعه نویی به تیم ملی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,توضیحات باشگاه استقلال درباره پیوستن امیرقلعه نویی به تیم ملی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,توضیحات باشگاه استقلال درباره پیوستن امیرقلعه نویی به تیم ملی

توضیحات باشگاه استقلال درباره پیوستن امیرقلعه نویی به تیم ملی

توضیحات باشگاه استقلال درباره پیوستن امیرقلعه نویی به تیم ملی

سایت رسمی باشگاه استقلال، مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال درباره شایعاتی که پیرامون حضور امیر قلعه‌نویی در تیم ملی منتشرشده است عنوان کرد: طی روزهای گذشته و پس از عملکرد موفق و شایسته کادر فنی مجرب استقلال در ایران و آسیا، شایعاتی پیرامون حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی در رسانه ها طرح شد. باشگاه استقلال بر این اساس اعلام می دارد که تمرکز کلیه اعضا باشگاه در صف و ستاد معطوف به موفقیت در بازی های حساس باقیمانده در لیگ برتر است و این موارد را تایید نمی کند.

محمد سررشته داری ادامه داد: بر این باوریم که طرح موضوع حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی در این مقطع، هم به استقلال لطمه می زند و هم تیم ملی. بنابراین تاکید می کنم که سرمربی استقلال برنامه ای برای رفتن به تیم ملی ندارد.به نظر می رسد طرح این مسائل به تیم ملی که متعلق به 70 میلیون ایرانی است هم لطمه وارد می کند و همه باید تلاش کنیم تا تیم ملی در سایه آرامش سه بازی باقیمانده در مقدماتی جام جهانی را پشت سربگذارد. باشگاه استقلال با افتخار اعلام می کند که قلعه نویی در حال تدوین برنامه ریزی برای تداوم موفقیت در فصل آتی است.

7 اردیبهشت 1392