h تذکرات رهبری با سایت ها و روزنامه درباره انتخابات + فایل صوتی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تذکرات رهبری با سایت ها و روزنامه درباره انتخابات + فایل صوتی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تذکرات رهبری با سایت ها و روزنامه درباره انتخابات + فایل صوتی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تذکرات رهبری با سایت ها و روزنامه درباره انتخابات + فایل صوتی

تذکرات رهبری با سایت ها و روزنامه درباره انتخابات + فایل صوتی

تذکرات رهبری با سایت ها و روزنامه درباره انتخابات + فایل صوتی

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای نوشت: «رسانه‌هاى الکترونیکى و اینترنتى متأسفانه موجب شده‌اند که افراد بى‌محابا علیه یکدیگر حرف بزنند، بد بگویند. باید از طرف مسئولین کشور براى این هم یک جورى تدبیر بشود. ولى عمده این است که خود ما مردم، خودمان را مقید کنیم به اخلاق اسلامى؛ خودمان را مقید کنیم به قانون. ۱/۱/۹۱ ... واقعاً یکى از چیزهائى که ما همه‌مان باید توجه کنیم، به مردم هم باید بگوئیم، یاد بدهیم که توجه بکنند این است که: به صرف توهم این که حالا این کار مصلحت دارد، دستشان را، یا قلمشان را، یا وبلاگشان را آزاد نکنند که هر چه به دهنشان آمد، آن را بگویند. ۷/۱۰/۸۹».

جملات بالا بخش‌هایی از هشدارهای رهبر انقلاب به صاحبان رسانه‌های اینترنتی است که سایت دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در صفحه‌ ویژه‌ انتخابات ۲۰ توصیه‌ رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی به رسانه‌ها را تحت عنوان «وظایف رسانه‌ها در انتخابات» منتشر کرد.

دانلود فایل صوتی

5 اردیبهشت 1392