h معاون محمد خاتمی بالاخره اعتراف کرد ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

معاون محمد خاتمی بالاخره اعتراف کرد !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,معاون محمد خاتمی بالاخره اعتراف کرد !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,معاون محمد خاتمی بالاخره اعتراف کرد !

معاون محمد خاتمی بالاخره اعتراف کرد !

معاون محمد خاتمی بالاخره اعتراف کرد !

معاون اول محمد خاتمی ‌‌گفت:‌ من اعتقاد دارم ‌انتخابات 88 ‌بدون تقلب برگزار شد و ‌برخی‌ها در این سال‌ با زیر سئوال بر‌دن انتخابات، تسویه حساب شخصی کردند.

محمد رضا عارف ساعتی پیش در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی با موضوع انتخابات در محل دانشکده علوم اداری دانشگاه فردوسی این شهر اظهار کرد: رشد و توسعه نوار مرزی و نگاه ویژه به مناطق محروم از اولویت‌های کاری بنده است.

عارف با بیان اینکه باید انتخابات خردادماه 92 زمینه‌ای برای تحقق حماسه سیاسی باشد، خاطرنشان کرد: باید اتفاقات سال 88 شفاف‌سازی و با سازوکاری مناسب حل و فصل شود.

وی ادامه داد: افرادی که در حال حاضر به خاطر حوادث 88 در زندان به سر می‌برند به انقلاب خدمات ارزنده‌ای داشتند و از یاران امام بودند و از همین حیث باید نسبت به آزادی و حل مشکل آنها در انتخابات پیش رو سازوکاری ارائه شود.

کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم با تأکید بر اینکه در انتخابات 88 تخلف صورت گرفته یادآور شد: من اعتقاد دارم در انتخابات 88 تخلف صورت گرفته نه تقلب.

وی تأکید کرد:‌ نباید به خاطر برخی تسویه‌ حساب‌های شخصی انتخابات در کشور زیر سئوال برود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: مسئله مهم این است که در عرصه انتخابات باید پرونده تقلب را برای همیشه بست و مردم باید اعتماد کامل نسبت به مسئولان داشته باشند؛ در حوزه انتخابات باید مسئولان شفاف‌سازی کرده و از پچ‌‌پچ‌های صورت گرفته در این عرصه که سبب ایجاد شبهه می‌شود پرهیز کنند.

5 اردیبهشت 1392