h جدیدترین اظهارنظرهای انتخاباتی حداد عادل - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جدیدترین اظهارنظرهای انتخاباتی حداد عادل,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جدیدترین اظهارنظرهای انتخاباتی حداد عادل,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جدیدترین اظهارنظرهای انتخاباتی حداد عادل

جدیدترین اظهارنظرهای انتخاباتی حداد عادل

غلامعلی حداد عادل درباره برخی اظهارنظرها مبنی بر شکست ائتلاف1+2، گفت: قاعدتا این حرف، باید از سوی کسانی باشد که از ائتلاف ناراحت هستند و از آن احساس خطر می‌کنند در حالی‌که 1+2 برای اصولگرایان خطر نیست، بلکه وسیله وحدت است.

1+2 برای اصولگرایان خطر نیست

نماینده مردم تهران، ری،‌ شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: ائتلاف 1+2 به قوت خود باقی است و امیدواریم نتیجه خوبی هم داشته باشد.

ائتلاف 1+2 هنوز نظرسنجی رسمی‌ نکرده است

حدادعادل درباره نظرسنجی 1+2 توضیح داد: هنوز نظرسنجی‌ای که خود ائتلاف سفارش داده باشد، انجام نشده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پاسخ به این سوال که چرا اکنون ائتلاف‌های متعددی در میان اصولگرایان وجود دارد و برخی جبهه‌ها نیز نامزد خود را مشخص کرده‌اند، تصریح کرد: همه اینها از الگوی ائتلاف 1+2 شروع شده و امیدواریم همه‌شان به یک وحدت برسند و یک کاندیدا معرفی کنند.

برای وحدت اصولگرایان وقت زیاد است

وی درباره اینکه اصولگرایان چه زمان به وحدت خواهند رسید، گفت: برای وحدت وقت زیاد است.

از اعلام نامزدی زاکانی استقبال می‌کنم

عضو ائتلاف 1+2 درباره اعلام کاندیداتوری علیرضا زاکانی دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، گفت: برای اینکه فضای انتخابات هر چه جدی‌تر شود، از حضور امثال آقای زاکانی استقبال می‌کنیم ولی تعدد کاندیداها نباید موجب تضعیف اصولگرایان در انتخابات نشود.

حداد عادل در پاسخ به این سوال که هم‌اینک چندین نامزد رسمی از طیف اصولگرایان در عرصه انتخاباتی حضور دارند، گفت: اکنون زمان آمدن است و فصلی هم هنگام تقلیل کاندیداها خواهد بود.

عدم تمکین اعضای ائتلاف 1+2 از نتیجه نظرسنجی شایعه است

رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس درباره اینکه یکی از اعضای 1+2 اظهار کرده، نتیجه نظر سنجی هر چه باشد، او در عرصه انتخابات می‌ماند، گفت: شایعه است.

4 اردیبهشت 1392