h اینترنت 4 گیگابایتی در مدارس مالزی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اینترنت 4 گیگابایتی در مدارس مالزی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اینترنت 4 گیگابایتی در مدارس مالزی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اینترنت 4 گیگابایتی در مدارس مالزی

اینترنت 4 گیگابایتی در مدارس مالزی

سایت داناخبر نوشت: گوگل اعلام کرده است که بیشتر از ده میلیون دانش آموز و معلم در مالزی از app های آموزشی گوگل استفاده خواهند کرد. آن ها می توانند از برنامه های ویرایشگر گوگل برای خلاقانه نوشتن و درست کردن فایل های presentation استفاده کنند و همه کارهای خود را در cloud برای استفاده همگانی کسانی که از اینترنت بهره می برند قرار دهند.

مالزی علاوه بر عضویت در فهرست مشتری های app های گوگل، همچنین سعی در خرید تعداد نامشخصی از لپ تاپ های google chromebook دارد این لپ تاپ ها سبک، به آسانی قابل حمل و دارای سیستم عامل chrome هستند.

اینترنت چهار گیگ در مدارس مالزی

خرید لپ تاپ و همچنین مشارکت با گوگل نشان دهنده این است که مالزی سعی دارد همه ده هزار مدرسه خود را تحت پوشش اینترنت 4G قرار دهد و امیدوار است که در آینده ای نزدیک نسبت کامپیوتر ها به دانش آموزان به نسبت 1 به 10 برسد. دولت معتقد است که این طرح آموزشی مالزی را بطور محکم در مسیر پیشرفت قرار می دهد.

بر طبق VentureBeat، دلیل انتخاب لپ تاپ های Chromebook به عنوان سخت افزار کشور واضح است چرا که این لپ تاپ ها از لحاظ قیمت در مقایسه با تبلت های دارای سیستم عامل آندروید خود گوگل و همچنین دستگاه های الکترونیکی اپل بسیار مناسب می باشند.

علاوه به اینکه کامپیوتر ها دارای قیمت مناسبی هستند نرم افزار آموزشی نصب شده بر روی آن ها نیز به طور رایگان قابل استفاده است.

مشارکت با مالزی افتخاری دیگر برای قسمت آموزشی گوگل محسوب می شود. تعداد زیادی از مدارس در آمریکا و کل جهان در حال وارد کردن تکنولوژی به کلاس های درسشان با قیمتی مناسب با استفاده از نوت بوک های ارزان قیمت هستند.

4 اردیبهشت 1392