h یک اصلاح طلب دیگر اعلام کاندیداتوری کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

یک اصلاح طلب دیگر اعلام کاندیداتوری کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,یک اصلاح طلب دیگر اعلام کاندیداتوری کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,یک اصلاح طلب دیگر اعلام کاندیداتوری کرد

یک اصلاح طلب دیگر اعلام کاندیداتوری کرد

یک اصلاح طلب دیگر اعلام کاندیداتوری کرد

اکبر اعلمی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران پارلمانی اظهار داشت: با توجه به اینکه در انتخابات پیش رو کاندیدهای اصلاح طلب واقعی حضور ندارد و به نظر می‌رسدکه بعضی از جریانات طبق معمول می‌خواهند برخی افراد را به عنوان اصلاح طلب معرفی کنند، بنده به این نتیجه رسیدم که به عنوان یک شخصیت اصلاح طلب وارد میدان رقابت‌ها شوم.

وی افزود: شعاری که انتخاب کرده ام «احیای منشور نوفل لوشاتو» است که ان شاءالله برای توضیح این شعار بیانیه‌ای صادر خواهم کرد.

اعلمی ادامه داد:هر انقلابی مبتنی و متکی بر مجموعه ای از شعارها و وعده‌های رهبران انقلاب‌ها است؛ نظر به اینکه مهمترین بخش شعارهای رهبران انقلاب در نوفل لوشاتو صورت گرفت، من از عنوان منشور نوفل لوشاتو استفاده می‌کنم.

وی اضافه کرد: بنده به عنوان یک فرد مستقل وارد عرصه شدم و از آنجا که چهره شاخص اصلاح طلب معرفی نشده، احساس کردم که باید در صحنه حضور یابم.

اعلمی در پاسخ به سوالی در خصوص حمایت هاشمی و خاتمی از وی گفت: نیازی به حمایت این افراد ندارم .

4 اردیبهشت 1392