h قیمت جدید انواع روغن بعد از افزایش قیمت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قیمت جدید انواع روغن بعد از افزایش قیمت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قیمت جدید انواع روغن بعد از افزایش قیمت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قیمت جدید انواع روغن بعد از افزایش قیمت

قیمت جدید انواع روغن بعد از افزایش قیمت

قیمت جدید انواع روغن بعد از افزایش قیمت

روابط عمومی انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران خبر داد : این انجمن با عنایت به صورتجلسه ستاد تنظیم بازار مورخ 26/01/92 و هماهنگی فی مابین سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان لیستی از عمده ترین تولیدات کارخانجات روغن نباتی را با احتساب افزایش 30 تا 35 درصدی اعلام کرد.

قاسم فلاحتی ،دبیر انجمن روغن نباتی ایران با اشاره به اعلام لیست جدید قیمت احجام مختلف روغن نباتی،گفت: با توجه به جلوگیری از وقفه در تولید و عرضه کالای استراتژیک روغن نباتی لیست قیمت محصولات عمده تولیدی شرکتهای روغن نباتی با 30 تا 35 درصد تعدیل اعلام شد.

وی با اشاره به این که قیمت های جدید در سامانه 124 ثبت خواهد شد، افزود:این قیمت ها ازاول اردیبهشت ماه توسط شرکت های روغن نباتی در سطح کشور اعمال شده است.

به گفته وی، برای سایر احجام و بسته بندی­های خاص نیز براساس توافق حداکثر 35 درصد افزایش قیمت عمل خواهد شد.

دبیر انجمن صنفی روغن نباتی ایران با اطمینان خاطر از ذخایر موجود روغن ،خاطر نشان کرد: با تخصیص روغن خام دولتی در تولید و عرضه به موقع محصولات خانوار در کشور ، هیچ خللی در بازار وجود ندارد.

4 اردیبهشت 1392