h زلزله 4.2 ریشتری بیله سوار اردبیل را لرزاند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

زلزله 4.2 ریشتری بیله سوار اردبیل را لرزاند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,زلزله 4.2 ریشتری بیله سوار اردبیل را لرزاند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,زلزله 4.2 ریشتری بیله سوار اردبیل را لرزاند

زلزله 4.2 ریشتری بیله سوار اردبیل را لرزاند

به گزارش خبرگزاری فارس ، به دنبال وقوع زلزله‌ای با مرکزیت کشور آذربایجان که در شهرهای ماسالی و جلیل‌آباد آن کشور کاملاً نمایان بوده و در بیله‌سوار و گرمی کشورمان نیز به خوبی احساس شد، هموطنان‌مان سراسیمه به بیرون از منازل خارج شدند اما این زلزله 4.2 دهم ریشتری آسیب چندانی وارد نکرد.

فرماندار شهرستان بیله‌سوار دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: زلزله ظهر امروز بیله‌سوار هیچ تلفات و خساراتی را به دنبال نداشته است.

رسول زیبانژاد با یادآوری اینکه نباید همشهریان نگران وقوع زلزله در شمال استان باشند، تصریح کرد: مرکزیت زلزله کشور آذربایجان و شهرهای همسایه بیله‌سوار بوده است اما این زلزله تنها سبب نگرانی برخی از هموطنان شد که آرامش به شهر باز گشته است.

وی به شایعه وقوع زلزله مهیب در کشور آذربایجان و مناطقی از مرزهای جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: مردم نباید به شایعات توجه کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در روزهای گذشته شایعه وقوع زلزله مهیب در کشور آذربایجان و شهرهای مرزی بیله‌سوار و گرمی در بین مردم پخش شده که سبب نگرانی هموطنان‌مان گردیده است در حالی که همه متخصصان در این حوزه اعلام می‌کنند پیش‌بینی زلزله غیر قابل پذیرش بوده و امکان آن در حد صفر است.

3 اردیبهشت 1392