h ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک - Ielts.iauset.com - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک - Ielts.iauset.com,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک - Ielts.iauset.com,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک - Ielts.iauset.com

ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک - Ielts.iauset.com

ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک از اول اردیبهشت آغاز شده و تا ششم این ماه ادامه دارد لذا متقاضیان این آزمون می‌توانند از هم‌اکنون پس از اطمینان از فعال بودن پروفایل خود بر روی وب سایت Ielts.iauset.com نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی افزود: پایان ثبت‌نام این آزمون ساعت 10 صبح روز 6 اردیبهشت 1392 است لذا به داوطلبان توصیه می‌شود در اسرع وقت پس از رزرو آزمون اقدام به ثبت‌نام قطعی در آزمون کنند.

اقبالی ادامه داد: اگر داوطلبی در موعد مقرر ثبت‌نام نکند از لیست رزرو آزمون حذف می‌شود.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: ثبت‌نام شدگان قطعی آزمون 21 اردیبهشت‌ماه لازم است به نشانی تهران، انتهای پل دوم حافظ، روبروی تالار بورس، ساختمان فرهیختگان مراجعه کنند لذا باید یک ساعت قبل از آزمون یعنی ساعت 7 صبح 21 اردیبهشت در این مکان حضور به هم رسانند.

اقبالی افزود: در حال حاضر بزرگ‌ترین مجری رسمی IELTS در ایران دانشگاه آزاد است و این آزمون از طریق واحدهای این دانشگاه واقع در شهرهای تهران، شیراز، رشت و کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از آخرین اخبار در این زمینه و یا زمان برگزاری آزمون‌های بعدی به سایت اطلاع‌رسانی مرکز آزمون به آدرسwww.pubr-azmoon.com مراجعه کنند و چنانچه با ابهامی مواجه شدند در بخش پرسش و پاسخ این سایت سوال خود را مطرح کرده تا کاربران در اسرع وقت پاسخگویی کنند.

3 اردیبهشت 1392