h دانلود نرم افزار آفیس برای گوشی های اندروید و IOS - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دانلود نرم افزار آفیس برای گوشی های اندروید و IOS,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دانلود نرم افزار آفیس برای گوشی های اندروید و IOS,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دانلود نرم افزار آفیس برای گوشی های اندروید و IOS

دانلود نرم افزار آفیس برای گوشی های اندروید و IOS

دانلود نرم افزار آفیس برای گوشی های اندروید و IOS

امروزه مجموعه نرم افزار های آفیس بسیاری از مشکلات ما را حل می کنند، هر دام مزیت هایی دارند که با استفاده از آن می توان بسیاری از کارهای اداری را پیش برد.

نسخه های رایانه این نرم افزار کیفیتی ثابت شده دارند به طوری که تا به حال نرم افزاری روی دست آن ها بلند نشده است اما نسخه های مخصوص تلفن همراه آن کمی ساده و بی کاربرد بوده اند.

مشکل بیهوده بودن و کارایی کم این نرم افزار ها با " Smart Office " حل شده است. این نرم افزار به تازگی در نسخه دوم خود جان تازه ای گرفته است و قابلیت های بسیاری را ه برنامه اولیه اضافه کرده است.

از جمله ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد.

- ارسال و دریافت اسناد و پیوست ها به صورت ایمیل. - ایجاد نمودار محاسباتی. - بزرگنمایی صفحات آفیس تا هر اندازه. - نمایش اسلاید. - نمایش اسناد و اسلاید ها به صورت سه بعدی 3D - قابلیت اشتراک گذاری در Google Docs - پشتیبانی از تمام نسخه های آفیس از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۰ - اجرای فایل های Word , Excel , PowerPoint - ایجاد، ویرایش و نمایش فرمت های DOCX، XLS، XLSX، PPT، PPTX

دانلود نسخه Android

دانلود نسخه IOS

دانلود با QR :

3 اردیبهشت 1392