h لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری می آید ؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری می آید ؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری می آید ؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری می آید ؟

لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری می آید ؟

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت پیش از جلسه علنی مجلس،‌گفت: در این جلسه پیرامون بحث انتخابات و تعدد کاندیداها مباحثی مطرح شد و فضای جلسه همانند گذشته به سمتی بود که به دنبال وحدت اصولگرایان باشیم.

وی اضافه کرد: در این جلسه قرار بر این شد که ملاقات با علما توسط اعضای فراکسیون ادامه داشته باشد، ضمن اینکه ما از کاندیداهای مختلف هم دعوت خواهیم کرد و در جلسات مشترک با آنها مذاکراتی خواهیم داشت.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با بیان اینکه کاندیداتوری علی لاریجانی در انتخابات هنوز منتفی نیست، تصریح کرد: البته فعلا نظر ایشان بر این است که وارد عرصه نشود و ایشان هنوز در این رابطه به جمع‌بندی نرسیده اما فراکسیون بر کاندیداتوری ایشان اصرار دارد و ما امیدواریم که ایشان هر چه زودتر به جمع‌بندی مثبت برسند.

نعمتی یادآور شد: در جلسه صبح امروز فراکسیون در خصوص مساله سوریه نیز بحث‌هایی مطرح شد و اینکه ظاهرا از طریق اردن به مخالفین و تروریست‌ها خدمات‌رسانی می‌شود.

این عضو شورای مرکزی رهروان ولایت با اشاره به اظهارات علی لاریجانی در جلسه صبح امروز این فراکسیون،‌ تصریح کرد: در این جلسه در خصوص مسائل اخیر بوستون و اتفاقاتی که در آمریکا افتاده بحث‌هایی مطرح شد و آقای لاریجانی گفتند آمریکایی‌ها به دنبال این هستند که موقعیت جدیدی برای خود ایجاد کنند و جهت‌گیری آنها هم علیه مسلمانان است و آنها به دنبال این هستند که با این موضوع مثل یازده سپتامبر علیه مسلمانان موضع‌گیری کنند.

1 اردیبهشت 1392