h دیدار ولایتی و قالیباف با علی لاریجانی ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دیدار ولایتی و قالیباف با علی لاریجانی !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دیدار ولایتی و قالیباف با علی لاریجانی !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دیدار ولایتی و قالیباف با علی لاریجانی !

دیدار ولایتی و قالیباف با علی لاریجانی !

دیدار ولایتی و قالیباف با علی لاریجانی !

ایسنا نوشت : کاظم جلالی در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله حاج شیخ غلامرضا رضوانی که صبح امروز برگزار شد، با بیان اینکه در آخرین نظرسنجی صدا و سیما رغبت عمومی به لاریجانی افزایش پیدا کرده است، اظهار کرد: این نظرسنجی نشان داد که بیش از صد در صد نسبت به نظرسنجی‌های قبلی، جایگاه لاریجانی در میان افکار عمومی رشد داشته است و درحالی که تاکنون لاریجانی حضور خود را در انتخابات نفی کرده است.

رییس فراکسیون رهروان ولایت همچنین افزود: اگر لاریجانی نامزد انتخابات شود فراکسیون رهروان از ایشان حمایت می‌کند در غیر این صورت فراکسیون افراد دیگر را بررسی خواهد کرد.

جلالی در ادامه با اشاره به این که لاریجانی هیچ رغبتی برای حضور در انتخابات ندارد، خاطر نشان کرد: از سویی مراجعات به ایشان برای تشویق وی برای حضور در انتخابات زیاد است و ازسویی دیگر درمیان اصولگرایان تشتت وجود دارد و هنوز یک شخص محوری نامزد اصولگرایان نشده است.

وی همچنین با بیان اینکه ولایتی و قالیباف با لاریجانی ملاقات‌هایی داشتند، تصریح کرد: از نظر ائتلاف سه گانه حضور یا عدم حضور لاریجانی در انتخابات مهم است.

رییس فراکسیون رهروان ولایت همچنین گفت: آقایان باهنر و ابوترابی فرد برای حضور در انتخابات هیچ رایزنی با فراکسیون رهروان ولایت و رییس مجلس نداشتند ومن اطلاع دقیقی دارم که این افراد براساس وظیفه شرعی خود وارد میدان شده‌اند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در مورد تصمیم نهایی فراکسیون رهروان ولایت درباره حمایت از یک نامزد انتخابات افزود: ما ملاقات‌هایی با سایر نامزدهای اصول‌گرا داشتیم وتلاش می‌کنیم که به یک نتیجه نهایی برسیم ولی گزینه اول ما همچنان آقای لاریجانی هستند.

1 اردیبهشت 1392