h پخش مستند ما آنجا بودیم نادر طالب زاده از شبکه مستند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پخش مستند ما آنجا بودیم نادر طالب زاده از شبکه مستند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پخش مستند ما آنجا بودیم نادر طالب زاده از شبکه مستند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پخش مستند ما آنجا بودیم نادر طالب زاده از شبکه مستند

پخش مستند ما آنجا بودیم نادر طالب زاده از شبکه مستند

خبرگزاری تسنیم خبر داد : مستند «ما آنجا بودیم» ساخته نادر طالب‌زاده فردا یکشنبه اول اردیبهشت ماه از شبکه مستند سیما پخش و سپس در برنامه «شبها‌ی‌مستند» نقد و بررسی خواهد شد.

نادر طالب‌زاده در خصوص این مستند گفت: «ما آنجا بودیم» مستندی است که در سال 2006 در آمریکا ساخته شده و درباره شواهد عینی سقوط برج‌های دوقلو بوده است.

این مستندساز ایران خاطر نشان کرد: در این مستند سعی شده است تا ابعاد واقعی این حادثه را در گفتگو با اندیشمندان و مردم ایالات متحده بررسی کنیم و باور آنها را نسبت به حقیقت واقعی این رخداد و نقش مسلمانان و صهیونیست‌ها را در شکل‌گیری آن مورد کاوش قرار دهیم.

وی اضافه کرد: سعی من همواره این بوده که تصویر درستی از فضای ایالات متحده در هنگام حادثه و بعد از آن، از نگاه افرادی که در آن حضور داشتند ارائه کنم.

طالب‌زاده پخش این گونه مستندها از شبکه‌های رسانه ملی را مطلوب دانست و افزود: نقد و بررسی مستندهای من به شرطی که منتقد تسلط بر کار داشته باشد اقدام رو به جلویی است.

مستند «ما آنجا بودیم» ساعت 17:30 دقیقه فردا به مدت 60 دقیقه از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.

31 فروردین 1392