h پروفسور باقری لنکرانی کاندیدای جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پروفسور باقری لنکرانی کاندیدای جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پروفسور باقری لنکرانی کاندیدای جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پروفسور باقری لنکرانی کاندیدای جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم

پروفسور باقری لنکرانی کاندیدای جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم

پروفسور باقری لنکرانی کاندیدای جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم

به گزارش بی باک، چندی پیش بی باک از «باقری لنکرانی» به عنوان گزینه نهایی پایداری خبر داد که این خبر دستمایه دروغ پراکنی برخی مخالفان این جریان بزرگ اصولگرایی مبنی بر انشقاق در این جبهه قرار گرفت، حال برخی گزارشات حاکی است که بالاخره امروز وی بعنوان گزینه نهایی به شورای استانی این جبهه معرفی شد.

بنابر شنیده های خبرنگار بی باک، در نشست امروز همه اعضا و شوراهای استانی بالاتفاق از لنکرانی بعنوان گزینه نهایی حمایت کردند.

بنابر برخی گزارشات نشست مسئولان استانی جبهه پایداری با حضور اعضای شورای مرکزی این جبهه صبح امروز جمعه در تهران برگزار شد که در این نشست کامران باقری لنکرانی به عنوان گزینه نهایی جبهه پایداری به اعضای استانی این جبهه معرفی شد.

در این نشست، فتنه 88 و نقش خواص مورد واکاوی قرار گرفت و عملکرد برخی رسانه‌ها و روزنامه‌ها در آن دوره که با بودجه عمومی به فتنه کمک می‌کردند مورد بررسی قرار گرفت.

نقش روزنامه‌ همشهری در انتشار نامه میرحسین موسوی و تأخیر در انتشار جوابیه وزارت کشور که با نقص نیز همراه بود، از دیگر موضوعاتی بود که در جلسه صبح امروز بررسی شد.

در این نشست موضوع گزینه اصلح و تأکید افرادی که معتقد هستند از 60 درصد آرا برخوردارند نیز مورد بررسی قرار گرفت و تأکید شد که اگر آنها به اصلح اعتقاد دارند اما نگران رأی‌ نیاورن وی هستند باید رأی خود را به فرد اصلح منتقل کنند.

31 فروردین 1392