h یار رسانه ای سید محمد خاتمی : ولايت فقيه را شرك مطلق مي دانم ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

یار رسانه ای سید محمد خاتمی : ولايت فقيه را شرك مطلق مي دانم !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,یار رسانه ای سید محمد خاتمی : ولايت فقيه را شرك مطلق مي دانم !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,یار رسانه ای سید محمد خاتمی : ولايت فقيه را شرك مطلق مي دانم !

یار رسانه ای سید محمد خاتمی : ولايت فقيه را شرك مطلق مي دانم !

یار رسانه ای سید محمد خاتمی : ولايت فقيه را شرك مطلق مي دانم !

ظهور12 : در نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری یازدهم انواع احزاب و گروه های داخلی با تب و تاب فراوان در حال تلاش برای به دست اوردن آرائ به سمت کاندیدای معرف خود هستند .

اما شناخت برخی از این جریان ها و گروه ها از نظر بینش سیاسی در سالی که مقام معظم رهبری آن را " حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی " نامیدند بسیار حائز اهمیت است .

اصلاح طلبان و یکی از لیدرهای معروف آنها ( سید محمد خاتمی ) که افتضاح سیاسیشان در سال 88 هنوز در حافظه مردم ایران باقی مانده است هواداران و یاران استثنائی در کنار خود داشته اند .

بابک راد که زمانی از روزنامه نگاران دوم خردادی محسوب می شد بعد از فتنه 88 تلاش زیادی را برای تحریک فعالان فضای سایبر علیه نظام آغاز کرده است . وی که از اصحاب رسانه ای اصلاحات در زمان خاتمی محسوب میشد نگارنده کتاب هایی با اسم های "صد روز با خاتمي"،"خاتمي در ايتاليا99"،"خاتمي در پاريس"، "رأي مردم" و "آخرين سلام" است .

وی در جدیدترین مطلب وبلاگ که درباره حضور وی در برنامه صدای آمریکا و بحث درباره " اعتصاب غذای مهدی خزعلی " بود اینچنین مینویسد :  من با آقاي مهدی خزعلي اختلاف ديدگاه سياسي دارم. مانند او به نظام و ولايت فقيه اعتقاد ندارم و ولايت فقيه را شرك مطلق مي دانم !

از سویی دیگر چندی پیش ، با تکرار کلید واژه " انتخابات ازاد " توسط برخی سیاسیون از جمله سید محمد خاتمی که مردم وی را در سال 88 با لقب "سران فتنه " نام میبردند در دستور کارشان قرار گرفت که دست آخر ایشان ( مقام معظم رهبری ) با انتقاد از برخی که بطور مکرر می گویند انتخابات باید آزاد برگزار شود فرمودند : معلوم است که انتخابات باید آزاد باشد، مگر بیش از سی انتخابات سه دهه اخیر آزاد نبوده است؟ در کدام کشور انتخابات از ایران آزادتر است؟ مراقب باشید این حرفهای شما مردم را از انتخابات مأیوس نکند.

در آخر ؛ این مطلب هم نیازی به توضیحات بیشتر ندارد و صرفا برای یادآوری این نکته نگاشته شده است که باید مراقب انتخاب کاندیدای اصلح مان در انتخابات پیش رو باشیم .

نویسنده : امیرحسین ابرشهر

28 فروردین 1392