h آموزش ثبت‌ نام بن‌ کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب - tibf.net - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آموزش ثبت‌ نام بن‌ کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب - tibf.net,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آموزش ثبت‌ نام بن‌ کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب - tibf.net,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آموزش ثبت‌ نام بن‌ کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب - tibf.net

آموزش ثبت‌ نام بن‌ کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب - tibf.net

آموزش ثبت‌ نام بن‌ کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب - tibf.net

ثبت‌نام بن‌کارت دانشجویی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از طریق سامانه اینترنتی اختصاص‌یافته آغاز شد.

به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران از روز گذشته که خبر آغاز ثبت نام بن کتاب نمایشگاه کتاب امسال منتشر شد، دانشجویان جهت ثبت نام با مشکلاتی مواجه شدند، که شب گذشته با اعلام سایت جدید این مسئله برطرف شد.

بر همین اساس شرایط ثبت‌نام بن کارت‌های دانشجویی ثبت‌نام بن‌کارت‌های دانشجویی از 1392/01/26 تا 1392/02/06 ادامه خواهد داشت.

تمامی دانشجویان و طلاب تا 6 اردیبهشت فرصت دارند با مراجعه به سایت http://tibf.net/ برای ثبت‌نام بن‌کارت الکترونیکی خرید کتاب اقدام کنند.

توزیع کارت از تاریخ 1392/02/07 شروع می‌شود. متقاضیان برای دریافت به شعب منتخب بانک صادرات ایران که اسامی آنها در این سامانه ذکر شده است مراجعه کنند.

مدارک لازم هنگام دریافت کارت یارانه کتاب عبارتند از کارت دانشجویی یا طلبگی معتبر و کارت ملی و شماره رهگیری ثبت‌نام در سامانه یارانه پرداختی برای خرید کتاب از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است و تاریخ اعتبار مبلغ موجود در کارت‌ها از 1392/02/11 لغایت 1392/02/21 پایان روز کاری نمایشگاه می‌باشد.

اعتبار موجود در کارت‌ها فقط از طریق دستگاههای کارت خوان داخل نمایشگاه قابل استفاده است.

اعتبار موجود در کارت‌ها 500 هزار ریال است که 250 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معادل آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت پرداخت می‌شود.

هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب است.

این میزان اعتبار برای بیست‌ و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای 400 هزار طلبه و دانشجو در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس اختصاص یافته است.

بانک عامل در این دوره از نمایشگاه کتاب بانک صادرات است؛ از این رو دانشجویان برای ثبت‌نام می‌توان در طول زمان اعلام شده به سایت مراجعه کنند تا با اختلال در ثبت‌نام مواجه نشوند.

پیش از این اعلام شده بود که سایت www.ketabkhaneh.ir برای ثبت نام بن کارت دانشجویی اختصاص یافته که با توجه به مشکلات این سایت آدرس جدیدی معرفی شد.

نحوه ثبت نام

اما برای ثبت نام کافی است پس از ورود به سایت http://tibf.net/ بر روی "برای ثبت نام کلیک کنید"، کلیک کنید و در صفحه جدید مشخصات و دانشگاه خود را وارد کنید.

28 فروردین 1392