h جبهه پایداری برای مشکل اقتصادی تیم 25 نفره تشکیل داده است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جبهه پایداری برای مشکل اقتصادی تیم 25 نفره تشکیل داده است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جبهه پایداری برای مشکل اقتصادی تیم 25 نفره تشکیل داده است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جبهه پایداری برای مشکل اقتصادی تیم 25 نفره تشکیل داده است

جبهه پایداری برای مشکل اقتصادی تیم 25 نفره تشکیل داده است

جبهه پایداری برای مشکل اقتصادی تیم 25 نفره تشکیل داده است

خبرگزاری فارس از قم گزارش داد :صادق محصولی عصر امروز در نشست گفتمان یازدهم که در تالار مفید دانشگاه قم برگزار شد با بیان اینکه متدینان انقلابی در صحنه عمل هم محکم ایستادگی می‌کنند و به تعبیر رهبری یکی نعل و یکی به میخ نمی‌زنند اظهار کرد: این افراد زمانی که فریاد أین عمار رهبری بلند می‌شود ساکت نمی‌نشینند.

وی افزود: فرق انقلابی و دیپلماسی صرف این است که دیپلمات‌ها در شرایطی حاضر به سازش می‌شوند اما انقلابیون بر سر اصول و آرمان‌های خود با کسی معامله نمی‌کنند.

بخش بعدی این نشست به پرسش و پاسخ دانشجویان با محصولی اختصاص داشت.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر برنامه جبهه پایداری برای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری عنوان داشت: برنامه ما برای دولت بعدی توسط گروهی 25 نفره متشکل از اساتید دانشگاه و علما و فضلای حوزه علمیه قم با گرایش اقتصاد تدوین می‌شود و پیش از انتخابات نهایی خواهد شد.

محصولی ادامه داد: الزامی ندارد نامزدی که ما معرفی می‌کنیم حتما رای بیاورد و هر کس که رئیس جمهور شود این برنامه در اختیار وی قرار خواهد گرفت.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه هفته آینده نامزد مورد نظر جبهه پایداری طی مراسمی معرفی خواهد شد گفت: برنامه‌های تا روز انتخابات این جبهه نیز همان موقع اعلام می‌شوند.

سوال‌ بعدی که از محصولی شد در خصوص ترمیم ساختار اقتصادی کشور بود که وی در جواب ابراز کرد: اقتصاد مسئله‌ای نیست که با بیان چند تئوری اقتصادی یا جملاتی چند در جلساتی اینچنینی مشکل آن را حل کرد؛ اقتصاد از جمله اصول کشورداری محسوب می‌شود و عقیده داریم دولت آینده باید معیشت را به صورت فوریتی مورد بررسی و اجرا قرار دهد.

27 فروردین 1392