h از دست ندادن مجیدی با قلعه نویی تا حرکت بی سابقه رحمتی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

از دست ندادن مجیدی با قلعه نویی تا حرکت بی سابقه رحمتی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,از دست ندادن مجیدی با قلعه نویی تا حرکت بی سابقه رحمتی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,از دست ندادن مجیدی با قلعه نویی تا حرکت بی سابقه رحمتی

از دست ندادن مجیدی با قلعه نویی تا حرکت بی سابقه رحمتی

سید مهدی رحمتی پس از گلی که سپاهانی ها وارد دروازه اش کردند در جریان بازی از محوطه 18 قدم بیرون آمد و روی دو زانو نشست تا با این حرکت نشان دهد که طلایی پوشان هیچ موقعیتی ندارند و روی دروازه استقلال حمله نمی کنند.آبی ها که از نیمه نخست حملات زیادی را روی دروازه سپاهان انجام داده بودند در نیمه دوم و روی یک ضد حمله گل خوردند.محرم نویدکیا زننده این گل بود.

اما نکته مهم تر این دیدار این بود که هنگامی که تابلوی تعویض فرهاد مجیدی بالا رفت هواداران استقلال نسبت به تصمیم سرمربی خود اعتراض داشتند. جالب اینکه امیر قلعه‌نویی دستش را دراز کرد تا با فرهاد مجیدی دست بدهد اما کاپیتان استقلال بدون توجه به قلعه‌نویی روی نیمکت رفت.

همچنین بعد از اخراج فرشید طالبی، این بازیکن با اشک زمین بازی را ترک کرد. طالبی، نیمکت‌نشینان و هواداران سپاهان نسبت به اخراج فرشید طالبی معترض بودند. زمانی که طالبی مشغول گریه کردن بود امیر قلعه نویی، پژمان منتظری و حنیف عمران‌زاده به این بازیکن دلداری می‌دادند.

کارلوس کی‌روش، امید نمازی، دکتر امین نورزی، مارکار آقاجانیان، فرزاد مجیدی، علیرضا منصوریان، شاهرخ بیانی، آرش برهانی و امین منوچهری و پسر قلعه نویی VIP نشینان معروف بازی استقلال و سپاهان هستند.

هواداران استقلال در نیمه اول بارها علیه محمدرضا خلعتبری مهاجم سپاهان شعار سر دادند و از بازیکنان خود می‌خواستند انتقام بازی جام‌حذفی از سپاهانی‌ها بگیرند.

27 فروردین 1392