h کشته دادن شهربازی تبریز در شام شهادت حضرت زهرا(س) - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کشته دادن شهربازی تبریز در شام شهادت حضرت زهرا(س),ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کشته دادن شهربازی تبریز در شام شهادت حضرت زهرا(س),مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کشته دادن شهربازی تبریز در شام شهادت حضرت زهرا(س)

کشته دادن شهربازی تبریز در شام شهادت حضرت زهرا(س)

قادر علی‌پور پرویزیان امروز در گفت‌وگو با فارس در تبریز اظهار کرد: با قطع برق دستگاه سقوط آزاد، در هنگام استفاده از آن و بازگشت برق به شبکه‌های این دستگاه کفه‌های حامل استفاده کنندگان با سرعت زیاد به طرف پایین سقوط کردند.

وی با اشاره به اینکه این کفه‌ها با سطح سیمانی موجود در پایین دستگاه برخورد کردند، گفت: با توجه به سرعت برخورد، دو نفر از هموطنان که در کفه برخوردکننده بودند دچار مصدومیت شده و بلافاصله به بیمارستان انتقال یافتند.

به گفته پرویزیان مصدومان دو نفر مرد در سنین حدود 26 و 33 ساله بوده‌اند.

براساس این گزارش، تلاش خبرنگار فارس برای تماس با مسئول شهربازی ائل‌گلی تبریز متاسفانه تا زمان ارسال این گزارش به نتیجه ختم نشد و شماره تماس ایشان بوق خاموش را در تماس‌ها به ما ارائه کرد.

دیشب ساعت 21:37 دو نفر در شهربازی ائل‌گلی تبریز که سوار بر دستگاه سقوط آزاد شده بودند، سقوط کرده و از ناحیه کمر و ستون فقرات آسیب دیدند و به بیمارستان امام رضای تبریز انتقال یافتند.

براساس این گزارش، بر اثر سقوط یک خانواده سه نفره از چرخ و فلک شهربازی ائل‌گلی در یکم آبان 1391 نیز 2 تن کشته و یک نفر دیگر زخمی شدند.

ساسان فرشی مدیرکل استاندارد آذربایجان‌شرقی سال گذشته اعلام کرده بود، تجهیزات مورد استفاده در پارک ائل گلی تبریز، در پانزدهم مرداد 91 از شرکت استاندارد ایران، گواهی بازرسی اخذ کرده و دستگاه‌های مشغول به کار در پارک ائل گلی تبریز، استانداردهای لازم را اخذ کرده‌اند.

27 فروردین 1392