h متکی از محسن رضایی برای ائتلاف دعوت کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

متکی از محسن رضایی برای ائتلاف دعوت کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,متکی از محسن رضایی برای ائتلاف دعوت کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,متکی از محسن رضایی برای ائتلاف دعوت کرد

متکی از محسن رضایی برای ائتلاف دعوت کرد

منوچهر متکی عضو ارشد ائتلاف اکثریت اصولگرایان در نامه‌ای از محسن رضایی برای پیوستن به ائتلاف متبوعش دعوت کرد.

به گزارش ایسنا متن این نامه به شرح زیر است :

باسمه تعالی

جناب آقای دکتر محسن رضایی

سلام علیکم

در گرماگرم رخداد مهم دیگری از تحولات کشورمان قرار داریم. 24 خرداد ماه سال جاری فرصت دیگری است که با مرور و تاکید بر نقاط قوت عملکرد پیشینیان و پیشکسوتان در مدیریت اجرائی کشور و پرهیز از ضعف‌ها و به ویژه تصحیح گام‌ها و روندهای اشتباه آنان، ملت عزیز ایران، الگوی جدیدی از کشورداری را تجربه نماید.

در این رقابت سیاسی، همگرایی و هم افزایی نامزدهایی که از بیشترین اشتراکات آرمانی و رویکردی در قبال انقلاب اسلامی برخوردار بوده و مصمم به حل مشکلات کشور و مردم هستند ضرورتی خردورزانه و هوشمندانه است.

در فقدان سازو کار مناسب حزبی در کشور اینگونه رایزنی ها و تفاهمات سیاسی معمولا با توصیه بزرگان و نخبگان دلسوز و یا ابتکار درون گفتمانی نامزدهای مطرح صورت می پذیرد.

در آرایش سیاسی- انتخاباتی کنونی کشور، اگرچه هنوز رونمایی کامل از آن نشده است، شاهد شکل گیری دو ائتلاف سه و پنج نفره از نامزدها در سویی از این آرایش انتخاباتی هستیم که قرار است بر اساس توافقاتی نانوشته و البته در روندی دموکراتیک و مراجعه علمی و واقعی به نظرات مردم، نامزدها و یا نامزد نهایی خود را مشخص و به مردم عزیز کشورمان معرفی و پیشنهاد نمایند. تا یار که را خواهد و میلش به که باشد.

با بررسی شرایط سیاسی و اجتماعی و تاکید بر ضرورت همدلی و وفاق و ارائه تصویری موفق از کار مبتنی بر خرد جمعی و گروهی، بدینوسیله و در ظرفیت شخصی خود از جنابعالی که بحمدالله از چهره های سرشناس کشور هستید برای پیوستن به «ائتلاف اکثریت» دعوت می نمایم.

بدیهی است در صورت اعلام آمادگی موضوع در دستور کار نامزدهای این ائتلاف قرار خواهد گرفت.

26 فروردین 1392