h استقلال - سپاهان ، فینال لیگ برتر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

استقلال - سپاهان ، فینال لیگ برتر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,استقلال - سپاهان ، فینال لیگ برتر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,استقلال - سپاهان ، فینال لیگ برتر

استقلال - سپاهان ، فینال لیگ برتر

استقلال - سپاهان ، فینال لیگ برتر

تیم‌های استقلال و سپاهان اصفهان از هفته سی‌ودوم دوازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر باشگاهی فوتبال ایران در حالی فردا برای بیست و چهارمین بار به مصاف هم می‌روند ، این دیدار در روز دوشنبه 26 فروردین 92 در ساعت 19:00 در ورزشگاه آزادی و با داور مظفری زاده برگزار خواهد شد

در این میان سهم آبی‌پوشان تهرانی از 59 گلی که در دیدارهای رو در روی استقلال - سپاهان به ثمر رسیده 30 گل و سهم اصفهانی‌ها هم 29 گل است تا به این ترتیب علاقمندان به فوتبال، فردا در انتظار به ثمر رسیدن گل شماره 60 این دیدار باشند.

این مسابقه با توجه به شرایط دو تیم در جدول به نوعی فینال لیگ برتر است؛ فینالی که در آن نتیجه تساوی هم محتمل است، اما برنده تا درصد زیادی می‌تواند قهرمانی فصل دوازدهم لیگ برتر را از آن خود کند.

در دیدارهای برگشت ادوار لیگ برتر، سپاهان عملکرد بهتری ارائه کرده و در 5 بازی به پیروزی رسیده است، ضمن اینکه 3 تساوی و 3 پیروزی هم سهم استقلال بوده است.

در بازی‌هایی که در تهران برگزار شده است اما استقلال وضعیت بهتری دارد و 6 پیروزی را در مقابل 2 برتری سپاهان و 3 تساوی به ثبت رسانده است.

برتری 4 بر 3 استقلال در بازی رفت فصل دهم به عنوان پرگل‌ترین و جذاب‌ترین دیدار دو تیم و تساوی صفر - صفر که در دیدار رفت لیگ سوم به وقوع پیوسته است به عنوان کم‌گل‌ترین دیدار در تاریخچه دیدارهای این دو تیم در لیگ برتر به ثبت رسیده است.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر استقلال با 63 امتیاز صدرنشین است و سپاهان با 62 امتیاز در تعقیب این تیم در رده دوم قرار دارد.

25 فروردین 1392