h شمشیر بازان ایرانی از مسابقه با اسرائیلی ها انصراف دادند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شمشیر بازان ایرانی از مسابقه با اسرائیلی ها انصراف دادند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شمشیر بازان ایرانی از مسابقه با اسرائیلی ها انصراف دادند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شمشیر بازان ایرانی از مسابقه با اسرائیلی ها انصراف دادند

شمشیر بازان ایرانی از مسابقه با اسرائیلی ها انصراف دادند

روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی ایران گزارش داد : در شرایطی که مسابقات جهانی در رده جوانان در کرواسی در حال برگزاری است، در رده اسلحه اپه و رده مردان، بهداد مرادی برابر شمشیربازانی از الجزایر، اروگوئه، پرتغال، مکزیک، اسلواکی و دانمارک پیروز شد ، با شکست تمامی حریفان به عنوان نفر نخست از جدول خود صعود کرد و در مرحله بعد نیز به دلیل کسب این نتایج با قرعه استراحت مواجه شد.

در مرحله حذفی وی با نماینده رژیم اشغالگر قدس روبه رو شد که در اقدامی جوانمردانه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و پیروی از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ادامه مسابقه خودداری کرد.

همچنین امر رضا کنعانی دیگر نماینده کشورمان در جدول مقدماتی با نماینده رژیم اشغالگر قدس مواجه شد. وی نیز در اقدامی مشابه از ادامه مسابقه انصراف داد.

بهنام بیک دیگر شمشیرباز کشورمان نماینده میزبان (کرواسی)، بحرین و مراکش را شکست داد و به دلیل کسب این نتایج با قرعه استراحت رو به رو شد. او در مرحله حذفی با قبول شکست مقابل شمشیرباز قدر و نامدار ایتالیا از صعود به مراحل بالاتر بازماند.

22 فروردین 1392