h حمله دختران لخت به پوتین در المان + تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمله دختران لخت به پوتین در المان + تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمله دختران لخت به پوتین در المان + تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمله دختران لخت به پوتین در المان + تصاویر

حمله دختران لخت به پوتین در المان + تصاویر

حمله دختران لخت به پوتین در المان + تصاویر

ظهور12 : ولادمیر پوتین که برای گفتگوهای بین دو کشور به المان سفر کرده بود توسط چند دختر لخت المانی مورد اعتراض قرار گرفت .

به نظر می‌آید که رئیس جمهوری روسیه دست کم یک نوع اعتراض ضد دولتی پیدا کرده که می‌تواند از آن حمایت کند و از آن خوشش می‌آید!

به نوشته روزنامه دیلی تلگراف، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه که به آلمان سفر کرده، در‌خصوص اعتراض ضد دولتی سه زن که لباس‌های خود را درآورده بودند، تایید کرد از این نوع اعتراض‌ها خوشش می‌آید!

اعتراض این سه زن نیمه برهنه هنگامی که ولادیمیر پوتین به همراه آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان در یک نمایشگاه تجاری در شهر هانوفر واقع در شمال غرب آلمان حضور داشتند، صورت گرفت. این معترضان شعارهایی را با الفبای روسی علیه ولادیمیر پوتین بر روی بدن‌های خود نوشته و وی را "دیکتاتور" خوانده بودند.

رئیس جمهوری روسیه سپس در کنفرانسی خبری گفت: به عنوان اعتراض از آن خوشم آمد! در اصل می‌دانیم که چنین اعتراضاتی برنامه ریزی شده‌اند.

وی افزود: در حقیقت درست نشنیدم که این معترضان چه چیزی را مطرح می‌کردند چرا که ماموران امنیتی به شدت با آن‌ها برخورد کردند. به نظر من این کار درست نبود و آنها می‌توانستند بسیار ملایم تر با آنها برخورد کنند.

رئیس جمهوری روسیه گفت: اعتراضات توسط فعالان فمنیست "فمن" چیز جدیدی نیست.

وی افزود: اگر فردی می‌خواهد در خصوص سئوالات سیاسی مذاکره کند بهتر است که لباس به تن داشته باشد چرا که به نتیجه بهتری می‌رسد!

گروه فمنیست "فمن" در صفحه فیس بوک خودشان نوشتند که این اعتراض یک حمله ضد دیکتاتوری نسبت به پوتین بوده است. این گروه کاخ کرملین، سرویس امنیتی فدرال روسیه و کلیسای اورتودکس روسیه را به شدت مورد انتقاد قرار داده و می‌گویند که گروه فمن مخالف دیکتاتوری، هم جنس‌گریزی و دین سالاری است.

روسیه از مقامات آلمان خواسته تا این معترضان را مجازات کند. دیمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین گفت: این مساله یک لات بازی معمولی است و متاسفانه در سراسر جهان رخ می‌دهد اما یک نفر باید آنها را مجازات کند.

20 فروردین 1392