h ماجرای نامه منتشر نشده از عسل بدیعی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ماجرای نامه منتشر نشده از عسل بدیعی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ماجرای نامه منتشر نشده از عسل بدیعی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ماجرای نامه منتشر نشده از عسل بدیعی

ماجرای نامه منتشر نشده از عسل بدیعی

در این مراسم که با حضور خانواده بدیعی برگزار شد فریبرز عرب نیا به عنوان همسر سابق بدیعی و جانیار عرب نیا پسر مرحومه هم حضور داشتند.

همچنین در این مراسم نامه نوشته شده‌ای از جانب عسل بدیعی به دست خط خودش که در این چند روز توسط غزل، خواهر وی از مدارک عسل بدیعی پیدا شده بود توسط خواهرش غزل خوانده شد که در این نامه به شگفت زدگی همه توسط خود عسل اشاره شده بود.

رضا داودنژاد گفت که این نامه را که برای اولین بار درحضور پدر و مادر عسل می‌خواند به دست رسانه‌ها خواهد سپرد تا همگان با این نامه را با دست خط خود عسل مشاهده کنند.

این مراسم امروز 18 فروردین از ساعت 9:40 آغاز و به دلیل ازدحام جمعیت خیابانهای اطراف تالار وحدت بسته شد.

افراد معروف در تشییع جنازه عسل بدیعی + تصاویر

همچنین دراین مراسم رویا تیموریان ؛‌مسعود رایگان ؛‌مریم بوبانی ؛‌محسن شایانفر؛ فرزاد حسنی ؛ حبیب اسماعیلی ؛ بهزاد فراهانی ؛‌ الهام پاوه نژاد ؛‌سیروس الوند ؛‌سیروس ابراهیم زاده ؛‌ابراهیم تفرشی ؛ رضا توکلی؛ ستاره اسکندری ؛ مریم بوبانی ؛ مسعود فروتن، علی دهکردی، محمد مشیری ،مریلا زارعی، جواد یحیوی ، مهتاب کرامتی عباس محبوب و... حضور داشتند.

طبق گفته مجری مراسم در حال حاضر جمعیت زیادی هم در بهشت زهرا برای برپایی مراسم خاکسپاری این بازیگر حضور دارند، علاوه بر این مقابل تالار وحدت و قطعه هنرمندان هم مملو از جمعیت است.

گفتنی است، پس از پایان مراسم در تالار وحدت "عسل بدیعی" برای رسیدن به خانه ابدی‌اش در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) رهسپار شد.

18 فروردین 1392