h ساخت ماشین زمانی توسط محقق ایرانی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ساخت ماشین زمانی توسط محقق ایرانی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ساخت ماشین زمانی توسط محقق ایرانی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ساخت ماشین زمانی توسط محقق ایرانی

ساخت ماشین زمانی توسط محقق ایرانی

علی رازقی سرپرست مرکز هدایت راهبردی مخترعان و مبتکران کشور و رکوردار ثبت اختراع در کشور با ثبت 179 طرح، در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، گفت: ماشین زمان دستگاهی است که پیش‌بینی آینده را برای انسان‌ها محقق می‌کند.

وی افزود: ماشین زمان دستگاهی به اندازه یک کیس کامپیوتر است که می‌تواند تمام اطلاعات افراد را برای 5 تا 8 سال آینده پیش‌بینی کند.

این مخترع ایرانی ادامه داد: این دستگاه، مشخصاتی نظیر سن ازدواج، تعداد فرزندان، تحصیلات، شغل، جنگ، بیماری و غیره را با 98 درصد صحت و اطمینان بازگو می‌کند و آزمایشات آن نیز بر روی قیمت ارز انجام شده است.

رازقی اظهار داشت: این طرح نه کف‌بینی و نه فال است بلکه بر پایه استنادات علمی و فیزیکی ساخته شده است که امسال به ثبت رسیده و نیاز بسیاری از جامعه امروزی بشر را برطرف می‌کند.

وی گفت: کشور آمریکا در حدود نیم قرن است که به دنبال این فناوری است، به عنوان مثال در 4 سال گذشته برای دستیابی به چنین فناوری سالانه بیش از 10 میلیارد دلار هزینه صرف کرده است اما کشور ایران توانست با تنها صرف 400 تا 500 هزار تومان ماشین زمان بسازد.

به گفته وی، بیش از 8 سال مطالعه برای انجام این طرح صورت گرفته است.

18 فروردین 1392