h فیلم اموزش تیراندازی به سربازان توسط رهبر جوان کره شمالی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فیلم اموزش تیراندازی به سربازان توسط رهبر جوان کره شمالی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فیلم اموزش تیراندازی به سربازان توسط رهبر جوان کره شمالی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فیلم اموزش تیراندازی به سربازان توسط رهبر جوان کره شمالی

فیلم اموزش تیراندازی به سربازان توسط رهبر جوان کره شمالی

خبرگزاری رسمی کره شمالی روز جمعه فیلمی را از تیراندازی اعضای ارتش این کشور در برابر «کیم‌جونگ‌اون» منتشر کرده است. در این فیلم رهبر کره شمالی نکاتی را در مورد تیراندازی به نظامیان این کشور گوشزد می‌کند. در ادامه این فیلم تلاش شده تا توان نظامی کره‌شمالی به تصویر کشیده شود.

کره شمالی در تلاش است تا با انتشار اخبار و فیلم‌های مختلف از رزمایش‌های نظامی این کشور، آمادگی ارتش برای مقابله با تهدیدات خارجی را به رخ واشنگتن و سئول بکشد.

کره شمالی از چند روز قبل تهدیدات خود علیه آمریکا و کره جنوبی را افزایش داده است. پیونگ‌یانگ تهدید کرده است که خاک و پایگاه‌های نظامی آمریکا را هدف موشک‌های خود قرار می‌دهد.

کره شمالی همچنین به سفارتخانه‌های کشورهای خارجی از جمله انگلیس و روسیه توصیه کرده است که خاک این کشور را ترک کند، چراکه در صورت بروز جنگ نمی‌تواند امنیت مراکز بین‌المللی را تضمین کند.

دور جدید تنش در شبه جزیره کره پس از آن آغاز شد که آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه کره شمالی تصویب کرد و پیونگ‌یانگ هم در پاسخ دست به آزمایش هسته‌ای زد.

...

دانلود فیلم

17 فروردین 1392