h افشاگری های هنری فورد علیه صهیونیست و امریکا - قسمت اول - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

افشاگری های هنری فورد علیه صهیونیست و امریکا - قسمت اول,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,افشاگری های هنری فورد علیه صهیونیست و امریکا - قسمت اول,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,افشاگری های هنری فورد علیه صهیونیست و امریکا - قسمت اول

افشاگری های هنری فورد علیه صهیونیست و امریکا - قسمت اول

افشاگری های هنری فورد علیه صهیونیست و امریکا - قسمت اول

هنری فورد، صاحب شرکت معظم اتومبیل سازی فورد قریب به 90 سال پیش در افشای فعالیتهای صهیونیزم در آمریکا تلاش بسیاری صورت داد .

وی در کتاب «یهود بین الملل» می نویسد: «بسیاری از اندیشمندان و نویسندگان، قبل از فعالیت رسمی سازمان صهیونیزم، بر پنهان بودن اهداف جهان گستر یهود در پشت طرح ایجاد دولت یهودی تأكید می کردند. یهودیان متنفّذ نیز همچون دیگر موارد، این مسئله را یك جنگ روانی علیه قوم یهود عنوان می نمودند اما امروز كه به یك قدرت مسلط تبدیل شده اند و از كسی واهمه‌ای ندارند، علناً بر سلطۀ خود بر دولتها تأكید می كنند. كنترل‌ كنندگانِ مالیِ بین‌المللی منحصراً یهودی هستند(1).»

كاملاً روشن است كه صاحب ثروت بودن با كنترل ‌كردن یكی نیست. یهودی كه جهان را كنترل می كند صاحب ثروت است ولی علاوه بر آن چیزی دارد كه بسیار مؤثرتر از ثروت است و آن نبوغ و استعداد تجاری و ارباب منش ن‍ژاد خویش است. از سوی دیگر یهود از نوعی وفاداری و انسجام نژادی بهره می برد كه نظیر آن در هیچ یك از جوامع بشریِ وجود ندارد».[3]

هنری فورد در روزنامۀ مشهور بورن ایندیپندنت نوشت: « ...ما مدعی نیستیم كه حرف آخر را در خصوص یهودیان مقیم آمریكا بیان داشته ایم، بلكه صرفاً نفوذ كنونی یهود را در این كشور توصیف می كنیم. مخالفت ما صرفاً با اندیشه هاست. اندیشه های دروغینی كه بنیۀ اخلاقی ملّت ما را تضعیف می كند. این اندیشه ها از منابعی سرچشمه می گیرد كه به سهولت قابل شناسایی اند و صرفاً از طریق افشاگری و آگاه ساختن افكار عمومی می توان از پیشرفت آن جلوگیری كرد... بگذارید ملّت آمریكا برای یك بار بفهمد كه این نه یك انحطاط طبیعی، بلكه توطئۀ حساب شده و ویرانگری است كه هم اكنون ما را احاطه كرده است».

1-کنترل بازارهای مالی جهان در دست يهود است. به عنوان نمونه، قیمت گذاری روزانۀ بازار جهانی طلا که از «اتاق طلايي» در شهر لندن انجام می گیرد در انحصار خاندان روچیلد مي باشد.

هنری فورد در سلسله مقالات معروف خود آمریكاییان را از سقوط در منجلاب فساد مادی و انحطاط اخلاقی بر حذر داشته و از جریان سازماندهی شده ای سخن گفت كه تدریجاً با ترویج لیبرالیزم اخلاقی و تساهل اعتقادی، جامعۀ آن روز آمریكا را به سمت فساد و تباهی سوق می داد. هدف او آن بود كه ملّت آمریكا را از خطر شكل گیری امپراطوری فرهنگی و اقتصادی یهود در این كشور آگاه سازد. هنری فورد با تیزبینی خاص خود دریافته بود كه مسئلۀ یهود در آمریكا به قلمرو سیاست و اقتصاد محدود نمی شود و فرهنگ و هنر و رسانه های جمعی را نیز در بر می گیرد. فورد، سینمای آمریكا را مهمترین و مؤثرترین ابزار تبلیغی صهیونیزم بر می شمرد و بر این باور بود كه صهیونیستها از طریق سینما سعی در تخریب و انهدام ارزشهای اخلاقی و مبانی اعتقادی جامعۀ آمریكا را دارند.

وی در کتاب یهود بین الملل که اکثر نسخه های آن توسط صهیونیست ها خریداری و نابود شد می نویسد: «صنعت سینما و تئاتر، تجارت شکر، گندم، تنباکو، پنبه، فولاد و50% از صنعت بسته بندی گوشت و بیش از 60% از صنعت کفش، صنعت موسیقی و تولید ادوات موسیقی و تجارت جواهرات، حبوبات، بنزین، فولاد، نشریات، رسانه ها و کارخانجات مشروبات الکلی و صندوق های وام و... همه در دست یهودیان آمریکاست که یا به تنهایی و یا با مشارکت یهودیان سایر ممالک آنها را اداره می کنند... ملّت آمریکا رضایت ندارد که یهود بازارهای تجارتی خود را در این کشور متمرکز نمایند زیرا تاریخ نشان داده است که هر کشوری که یهود در آن تمرکز کنند، عوامل فساد در آن افزایش یافته و متعاقباً کشورهای دیگر نسبت به آن بدبین خواهد شد چنان که نسبت به اسپانیا، آلمان و انگلستان اتفاق افتاد... در آمریکا دو سازمان یهودی وجود دارد؛ یکی به نام «کهیلا نیویورک» و دیگری به نام «کابینۀ یهودی آمریکا».

کهیلا که امروز به صورت یک حکومت مستقل در آمده است، تمامیِ تصویب نامه هایش قانون محسوب می شود و شاید این سازمان یکی از قدرتمندترین اتحادیه های یهودی محسوب گردد.

در این سازمان، امپریالیستها و کمونیستها و خاخامهای یهودی چون برادر بر سر یک میز نشسته و زیر پرچم یهودا برای اهداف خود برنامه ریزی می کنند...یهودی ها در هر گوشه و کناری نفوذ کرده اند به حدی که هرچه کلیسا در آمریکا وجود دارد زیر نظر آنها مشغول فعالیت است. در حقیقت تریبون های کلیسا وسیله ای از وسایل تبلیغات یهود می باشد. به نظر من اگر کشیش ها و کاردینال ها در حرف ها و گفته های خود دقت بیشتری نمایند متوجه این مسأله می شوند که 70 درصد سخنان آنها ریشه گرفته از اندیشه های یهود است... تعیین رئیس جمهوری آمریکا تنها به دست یهود است ولی بیچاره ملّت که گمان می کند او خودش رئیس را تعیین کرده است. اگر رئیس جمهور بنای ناسازگاری با ایشان گذارد، آن قدر فساد و دزدی دربارۀ او کشف خواهد شد که بالاخره یا تسلیم شده و یا کناره گیری می کند!هنوز یهود به همان سیاست قدیم مبنی بر مخفی کاری و عدم ظاهر شدن در صحنه پایبندند و اعتقاد دارند که باید غیریهودیان را ابزار قرار داد و از پشت صحنه آنان را كنترل كرد، چرا كه در پشت پرده هیچ گاه چون گذشته مورد اتهام واقع نخواهند شد... یهود می کوشند تا رسانه های تبلیغاتی را در انحصار بگیرند(1) و چون تئاتر و سینما تأثیر شگرفی در فکر و روح افراد جامعه می گذارد، این صنعت یا در دست آنهاست و یا علیه آنها برنامه ای اجرا نمی کند...

صاحب امتیاز تمام شرکتهای سینمایی یهودی هستند(2). یهود می کوشند تا اخلاق ملّتها را به فساد کشانند و از این راه بر فکر و روح آنها تسلط یابند. امروز این مسئله به صورت وحشت انگیزی در تئاتر و سینمای آمریکا بروز کرده است. مردم از آن که خانه هایشان محل رقص و موسیقی شده است به ستوه آمده اند ولی نمی دانند که موسیقی نیز جزو انحصارات یهود است. این یهود هستند که جوانان ما را یک مشت افراد احمق و نافهم بار آورده اند... موسیقیِ جاز که امروز در هر محفلی چهرۀ موحش خود را به نمایش می گذارد، یکی از ابداعات پر سود یهود است که آن را برای فساد اخلاق خلق كرده اند. معمولاً اگر کسی در فسادهایی که جامعۀ امروز را تهدید می کند تحقیقی به عمل آورد بدون شک در خواهد یافت که دست یهود در تمام آنها دخالت دارد(3) و حتی جنگهای خونینی که تا به حال صدها هزاران تن را نابود کرده است به دست مرموز یهود بر پا شده است(4)».

1- 85% رسانه های دنیا در اختیار یهود است و ایشان هر طور که بخواهند به ذهن مخاطبان خویش جهت می دهند.

2- تمامى كمپانى‏هاى اصلى تولید فیلم هالیوود مانند پارامونت، متروگلدوین مایر، یونایتد آرتیست، فاكس قرن بیستم، برادران وارنر و... به صهیونیستها‏ تعلق دارد. تولید فیلمهای ضد ایرانی چون «اسکندر کبیر»، «300» و... نیز به وسیلۀ همین کمپانی ها انجام می گیرد. بیش از 90% از افرادی که در صنعت فیلم سازی آمریکا فعالیت می کنند یهودی هستند.

3- شبكۀ وسیعی از كلوبهای شبانه و مراکز فحشاء توسط ویلیام ساموئل رُزِنبرگ(مشهور به بیلی رز) كه از یهودیان مهاجر آمریكا است، تأسیس شد. غول صنایع مشروب سازی، یهودی مهاجر ساموئل برنفمن است. امروز دفتر مركزی كمپانی مشروبات الكلی برونفمن ها(به نام سیگرام) در نیویورك است و در 120 كشور جهان شعبه دارد و فروش سالانۀ آن بیش از یك میلیارد دلار است. روچیلد نیز بزرگترین امپراطوری قمار را در ایالات متحده ایجاد نمود.

4- به طوری که اشاره خواهد شد یهود در ایجاد دو جنگ جهانی خانمانسوز اول و دوم نقش مستقیم و انکارناپذیری داشتند. ضمناً کارتلهای تسلیحاتیِ آمریکا و انگلستان(بزرگترین اسلحه سازان جهان) در كنترل یهود است.

منتظر ادامه این مقاله باشید...

10 فروردین 1392