h لیونل مسی در جمع بدترین های دنیا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

لیونل مسی در جمع بدترین های دنیا,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,لیونل مسی در جمع بدترین های دنیا,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,لیونل مسی در جمع بدترین های دنیا

لیونل مسی در جمع بدترین های دنیا

این هفته شاهد برگزاری بازی های ملی درسرتاسر دنیا بودیم که اکثر این بازی ها در قالب بازی های مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ در قاره های مختلف برگزار شدند.

با مروری بر عملکرد تک تک بازیکنان در این بازی ها، تیم بدترین های این هفته در بازی های ملی را برای شما آماده کرده ایم.

در درون دروازه پانتیلیمون، دروازه بان تیم ملی رومانی را داشتیم که مقابل هلند ناامید کننده ظاهر شد.

در خط دفاع، انگلیس بیشترین نماینده را دارد: گلن جانسن و لسکات جزو بدترین های این هفته بودند و البته نباید مسا را هم فراموش کنیم که در ترکیب تیم ملی مکزیک نمایش ضعیفی داشت و همچنین کلمنته رودریگس که در بازی آرژانتین مقابل بولیوی لغزید.

برای انتخاب بدترین بازیکنان خط میانی در هفته ای که گذتش دوباره به بازی مونته نگرو مقابل انگلیس برمی گردیم: استیون جرارد در این لیست در کنار ولادیمیر بوزووویچ قرار دارد و البته نباید پوگبا را هم فراموش کرد که در طول ۲ دقیقه دو کارت زرد از داور گرفت تا در بازی حساس فرانسه مقابل اسپانیا از زمین مسابقه اخراج شود. بازی ای که برای هر دو تیم از اهمیت فراوانی برخودار بود و هرگونه اشتباهی دراین بازی جایز نبود.

در خط حمله، به سراغ بازی های مکزیک و آرژانتین می رویم: لیونل مسی و چیچاریتو که واقعا ناامید کننده ظاهر شدند و البته رودریگو پالاسیو هم همین طور که در خط حمله برای آلبی سلسته راه به جایی نبرد و این ایگواین و آگوئرو بودند که به کمک تیمشان آمدند.

8 فروردین 1392