h تهیه خوراک خبری توسط سایت جماران برای سایت های ضدانقلاب - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تهیه خوراک خبری توسط سایت جماران برای سایت های ضدانقلاب,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تهیه خوراک خبری توسط سایت جماران برای سایت های ضدانقلاب,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تهیه خوراک خبری توسط سایت جماران برای سایت های ضدانقلاب

تهیه خوراک خبری توسط سایت جماران برای سایت های ضدانقلاب

وبلاگ شاخص نوشت : متاسفانه همانگونه که پیش بینی می کردیم، سایت های ضد انقلاب، نظیر خودنویس، بالاترین و بی رنگی از این مطلب استقبال کردند و با انتخاب تیتر معنادار: سایت جماران: آیت‌الله خمینی موافق چهارشنبه‌سوری بود،در این مورد نوشتند: امروز سه‌شنبه آخر سال 1390 و «چهارشنبه‌سوری» است. در این خصوص سایت وابسته به خانواده آیت‌الله خمینی در مطلبی با ذکر خاطره‌ای از آقای خمینی نوشت که نظر وی درباره‌ی این رسم منفی نبوده است.

سایت ضد انقلاب خودنویس در مطلبی حمایتی از اقدام سایت جماران در خصوص واکنش به موقع وبلاگ شاخص؟(یاران امام) نسبت به این موضوع چنین اظهار نظر نمود: سایت‌های محافظه‌کار به این نوشته(مطلب سایت جماران) حمله کردند.

«بولتن نیوز»در یادداشتی با عنوان «مشروع جلوه دادن چهارشنبه سوری از منظر حضرت امام توسط سایت جماران» این حرکت را مشکوک خواند و نوشت که مسئولین این سایت سعی می‌کنند نظرات آیت‌الله خمینی را «تحریف» و آن را امروزی کنند.

حال سخن ما با مسئولین موسسه تنظیم و نشر آثار امام(ره):

از شما می خواهیم، چشم های خود را باز کنید و نتیجه اقدام خود را ببینید! آیا استقبال سایت های ضد انقلاب از کار شما و تیتر شدن این مطلب که: سایت جماران: آیت‌الله خمینی موافق چهارشنبه‌ سوری بود، سند خیانت شما به امام(ره) نمی باشد؟!

آیا شما میلیاردها تومان بودجه سالانه می گیرید که بجای پاسداری و حراست از اندیشه و مواضع امام(ره)، دست به چنین اقداماتی بزنید؟! البته ما می دانیم که دردتان چیست! و چرا این گونه عمل می کنید! شما از یک طرف اندیشه و مواضع امام(ره) را مانعی بر سر منافع امروزتان می بینید و از طرفی دیگر برای رسیدن به مقاصدتان، نیازمند به یدک کشیدن اسم امام(ره)هستید و در واقع منافع امروزتان اقتضایش داشتن اسم امام(ره) و نداشتن رسم امام(ره) است. حال آیا این کار شما تیشه زدن به رسم امام(ره) با سوءاستفاده از اسم ایشان نمی باشد؟

آیا این عمل شما بزرگترین خیانت به امام(ره) و آرمان های ایشان نمی باشد؟ بهتر است دیگر خود را فدایی و خادم امام(ره) معرفی نکنید و خود را در نقش دلسوزان راه امام نشان ندهید! زیرا دیگر حنایتان رنگی ندارد و دستان با این گونه اقدامات برای مردم رو شده است.

برگرفته از وب سایت مرآت

3 فروردین 1392