h خواب ایت الله بهجت درباره امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

خواب ایت الله بهجت درباره امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,خواب ایت الله بهجت درباره امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,خواب ایت الله بهجت درباره امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری

خواب ایت الله بهجت درباره امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری

خواب عجیب آیت الله بهجت درباره مقام معظم رهبری + فیلم

به گزارش ظهور12 ،‌از آیت الله بهجت نقل کردند که ایشان در خواب دیدند که حضرت امام زمان(عج) در مجلسی حضور داشتند، علمای بزرگ اسلام هم در خدمت آقا امام زمان بودند، آیت الله خامنه ای وارد شدند و امام زمان (عج) جلوی پای ایشان تمام قد بلند شدند و برای ایشان جایی برای نشستن باز کردند.

در جایی دیگر یکی از دوستان می گفت در خدمت آیت الله بهجت که بودیم یک نفر درباره مقام معظم رهبری مسأله ای را مطرح کرد و آقای بهجت فرمودند: آیا شما بهتر از ایشان سراغ دارید؟

من که بهتر از ایشان سراغ ندارم... در خواب یا مکاشفه ایشان خطری را نسبت به انقلاب پیش بینی کرده بودند و به مقام معظم هبری پیغام دادند که خطری را نسبت به انقلاب پیش بینی کرده اند و توصیه صدقه و دعاهای خاص را به ایشان کردند و فرمودند: آنچه از من ساخته بود نیز انجام دادم.

آیت الله بهجت از نگهبانان جدی انقلابی بود و جزو دیده بان هایی بود که خطر را رصد کرده و پیشاپیش برای پیشگیری آن حرکت می کرد

نقلی از "حجت الإسلام صدیقی"

2 فروردین 1392