h گریه مهدی مهدوی کیا در برنامه 90 + فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

گریه مهدی مهدوی کیا در برنامه 90 + فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,گریه مهدی مهدوی کیا در برنامه 90 + فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,گریه مهدی مهدوی کیا در برنامه 90 + فیلم

گریه مهدی مهدوی کیا در برنامه 90 + فیلم

مهدی مهدوی کیا مهمان حضوری برنامه بود و در مورد علت جدایی‌اش از پرسپولیس صحبت کرد. مهدوی کیا با بیان اینکه در این فصل زیاد بازی نکرده عنوان کرد:من هیچ‌گاه به نیمکت‌نشینی اعتراضی نداشتم و دوست داشتم تا آخرفصل هم با پرسپولیس باشم.

وی ادامه داد: 2هفته‌به خاطر کمردرد مزمنی که داشتم دور از میادین بودم ولی دوباره خودم را آماده کردم و بازهم در ترکیب نبودم اما هیچ‌کدام از اینها دلیل جدایی من از تیم نبود.روز پنجشنبه قبل از بازی با مس کرمان، بزیک با من تماس گرفت و گفت که در لیست 18 نفره نیستم و از من خواست که در این مورد با گل محمدی صحبت کنم.

مهدوی‌کیا تاکید کرد: گل‌محمدی از ناراحتی من ناراحت بود و به من گفت چون از نظر بدنی نمی‌توانم به تیم کمک کنم بهتر است از جنبه دیگر که جنبه روحی روانی است به عنوان بزرگتر در خدمت تیم باشم. من می‌توانستم با پرخاشگری آن جلسه را ترک کنم یا بگویم با پرسپولیس قرارداد دارم و برای تیم حاشیه درست کنم، اما در کمال آرامش تصمیم گرفتم از فوتبال خداحافظی کنم.

وی ادامه داد: رویانیان از من خواست از تصمیم خود مبنی بر خداحافظی منصرف شوم اما من هیچ‌گاه از تصمیمی که گرفتم برنمی‌گردم. امیدوارم پرسپولیس به فینال جام حذفی برود تا در آن بازی4،5دقیقه بازی کنم و از فوتبال خداحافظی کنم. کدورتی با گل‌محمدی نداشته و ندارم و از روزی که به پرسپولیس آمد پشتیبان او بودم. از کسی گله‌ای ندارم. امیدوارم بتوانم در جام حذفی با پرسپولیس قهرمان شوم و بعد خداحافظی کنم.

مهدوی‌کیا در حالی صحبت‌های پایانی خود را مطرح می‌کرد که اشک از چشمانش جاری بود و فردوسی‌پور به او گفت اگر به گریه کردن ادامه دهد او هم گریه خواهد کرد.

امیر حاج‌رضایی نیز روی خط تلفنی برنامه آمد و راجع به خداحافظی مهدوی‌کیا گفت:صحبت‌های مهدوی‌کیا گریه مرا هم درآورد. من در بُعد اخلاقی هم همیشه به ایشان«آقا» می‌گویم چون واقعا یک جنتلمن است. دوری او از فوتبال برای ما حسرت است.به او پیشنهاد می‌کنم به خاطر قدرت کلامش مفسر شود.

فردوسی‌پور در پایان با مهدوی‌کیا روبوسی کرد و عوامل90 نیز به افتخار او دست زدند.

گل‌محمدی نیز روی خط برنامه آمد و راجع به خداحافظی مهدوی‌کیا گفت:از این موضوع ناراحت هستم و اگر با او صحبت کردم فقط به خاطر حفظ شان او بود. از این اتفاقات شرمنده‌ام، دوست نداشتم اشک او را ببینم. مهدوی‌کیا را از برادرم بیشتر دوست دارم و برای اینکه بخواهم ثابت کنم رفاقت من و مهدی چقدر است تصمیم گرفتم که به خاطر این موضوع از سرمربیگری پرسپولیس استعفا دهم.

وی افزود:وقتی مهدی گریه می‌کرد همه در خانه مرا نگاه می‌کردند و من از این موضوع خجالت کشیدم.

فردوسی‌پور در واکنش به این موضوع گفت: چه شب هندی‌ای شد. تصمیم شما در این باره احساسی است چون پرسپولیس با این تصمیم ضربه می‌خورد و مهدوی‌کیا هم به آرزویش برای قهرمانی در جام حذفی نمی‌رسد.

دانلود فیلم

29 اسفند 1391